איפור קבוע – מהם היתרונות ומהן העלויות בממוצע לטיפולי איפור קבוע לנשים?

קוסמטיקנה 2

למה כדאי לך לשקול איפור קבוע? היתרון הברור ביותר של האיפור הקבוע הוא הקלה על שגרת האיפור היומיומית שלך. אם את אישה פעילה וספורטיבית מאוד, אם הגבות או השפתיים איבדו מצבעם בגלל הזדקנות, או אם את סובלת מבעיות רפואיות הגורמות לך להיות רגישה למוצרי האיפור הרגילים – איפור קבוע הוא אפשרות נהדרת עבורך.

מהו איפור קבוע?

איפור קבוע הוא הליך קוסמטי המשתמש בשיטת הקעקוע (מיקרו פיגמנטציה) כדי לשפר את הצבע והצורה של תווי הפנים שלך. איפור זה מעניק הגדרה וצבע לגבות, לעפעפיים ולשפתיים.

איפור קבוע יכול לחקות את מראה השפתון שזה עתה מרחת על השפתיים, לתחום את השפתיים, או לשמש במקום עיפרון האיפור להדגשת הגבות וליצירת איילינר. 

איפור קבוע יכול להיות בולט מאוד או טבעי וכמעט בלתי מורגש. תלוי בעיצוב, בצבע ובכמות הפיגמנט שבהם תבחרי. במילים אחרות, את יכולה לבחור אם לשפר את המראה הטבעי שלך, או ללכת על משהו דרמטי יותר.

איפור קבוע לנשים – יתרונות 

  • התגברות על בעיות רפואיות. אנשים הסובלים מנשירת שיער, למשל כתוצאה מכימותרפיה, יכולים ליהנות מגבות צבועות, בזכות האיפור הקבוע. שיטה זו יכולה להיות פתרון נפלא גם לאנשים עם בעיות בשרירים, המקשות עליהם להתאפר בעצמם.
  • צמצום ההוצאות על קוסמטיקה. אם הגבות שלך יהיו מעכשיו שתי קשתות יפות, את לא צריכה יותר לרכוש עפרונות איפור, ג׳לים או מברשות. ואם תבחר באיפור קבוע גם כאייליינר וכצבע לשפתיים, החיסכון שלך רק יגדל.
  • העניקי לעצמך את המתנה האולטימטיבית – זמן. בואי נודה על האמת, לא כולנו מומחיות ביישום איפור באופן מקצועי. אם אין לך את הגן הזה, שמאפשר לך לשרטט בצורה מושלמת את העיניים והגבות, את כנראה משקיעה כל בוקר המון זמן באיפור. איפור קבוע יכול לפנות את הזמן ולהשאיר רק כמה משימות פשוטות כמו קרם לחות ואולי קצת צללית על העפעפיים. זה חוסך לך את כל הזמן והתסכול שנהגת לבזבז כל יום על איפור הפנים.
  • העניקי לעצמך שינוי מידי במראה הפנים. אף אחת לא אוהבת להמתין עד שתוכל לראות את התוצאה הסופית הרצויה מהטיפול הקוסמטי שעברה. כשאת בוחרת באיפור קבוע, את רואה את התוצאה הרצויה מיד כשמסתיים הטיפול. את לא צריכה לחכות אפילו רגע. ברגע שבו מיושם הפיגמנט והטיפול מסתיים, תוכלי להתחיל וליהנות מעכשיו ועד עולם, מהמראה החדש והמאופר שלך.

איפור קבוע לנשים – עלויות

עלויות האיפור הקבוע תלויות במכון היופי, במקצועיות, במוניטין של המטפלים, וכמובן בסוג הטיפול שאת מבקשת. לדוגמה:

  • מחיר של אייליינר (עליון או תחתון) יכול להיות בסביבות 2,000 שקלים
  • מחיר של אייליינר גם עליון וגם תחתון, יכול להיות בסביבות 2,600 שקלים
  • ומחיר של עיצוב שפתיים (ללא מילוי) יכול להיות בסביבות 2,000 שקלים
גלילה לראש העמוד