הגדלת חזה בהזרקה

תוכן עניינים מהיר

אם את חולמת על עולם שבו תוכלי לעבור הליך הגדלת חזה בזמן קצר, בלי חתכים ובלי השבתת החיים למשך כמה שבועות, החלום הזה הוא בר השגה, זמין, קל ובטוח מתמיד. כי יש היום פתרון טבעי להשבת הנפח והצורה לחזה שלך, שאולי אבדו בשל הזדקנות, ירידה משמעותית במשקל, הריונות או הנקות. תהליך זה נקרא הגדלת חזה בהזרקה, באמצעות העברת שומן.

כלומר, השומן מוסר מאזור הגוף בו הוא מצטבר בעודפים, ומועבר לאזור הדורש שיקום או הגדלה, במטרה לשפר את הנפח ולשנות את הפרופורציה, וברוב המקרים, ההליך מציע תוצאות לטווח הארוך.

האם שיפור החזה באמצעות העברת שומן מתאים לך?

הליך הגדלת חזה בהזרקה אינו מתאים לכל אחת, מכיוון שצריכים להיות בגופך מספיק מצבורי שומן עודפים לביצוע ההליך. זה הליך מדהים אם את בכושר גופני ובריאותי טוב, ומבקשת לעבור שינויים עדינים פחות פולשניים מניתוחים אחרים.

ההליך מוצע כחלופה להשתלות וניתן להשתמש בו כדי לאזן בין מקרים של חזה א-סימטרי, או להשבת גודל החזה במידה אחת. נשים שזקוקות להגדלת קטנה בגודל החזה, ויש להן מספיק מצבורי שומן על מנת להעביר אותם מאזורים אחרים כמו הרגליים או הבטן, מתאימות להליך.

אנחנו מדברים על הגדלת חזה בגישה טבעית

וחשוב לזכור את זה, כי זהו הליך שונה לחלוטין מהליכי הצבת שתלים מלאכותיים, לא משנה כמה הם מרגישים ונראים טבעיים. יש מספיק סיבות שמובילות נשים לבחור בהליך העברת שומן לחזה, שנקרא גם הגדלת חזה בהזרקה, ומעדיפות הליך זה על פני שתלים; הסיבה העיקרית היא שבנוסף להשגת תוצאות של חזה מלא יותר, את מקבלת גם גוף חטוב יותר.

אבל זה לא הכול. השומן שמשמש לביצוע ההליך הוא שלך, כך שאת משיגה גם את השקט הנפשי בידיעה שלא מושתל בגופך שום חומר זר.

איך מתבצע ההליך עצמו?

ההליך כרוך בשאיבת שומן מחלק אחד בגוף, בו הוא מוגזם, ומוזרק, עם הרדמה מקומית קלה, אם תבחרי באפשרות זו, למקום אחר שדורש הגדלה, מה שמוביל לשיפור נפח ושינוי פרופורציה, עם תוצאות לטווח הארוך.

המנתח 'ימלא' את החזה עם השומן המוזרק, לאחר תהליך זיקוק וטיהור, כך שאל תתפלאי אם בתחילה החזה שלך ייראה לך מעט מלא יותר מכפי שציפית. מילוי יתר זה מפצה על העובדה שכארבעים אחוזים מהשומן המוזרק, נספג באופן טבעי בגופך.

אחרי כמה זמן אפשר לחזור לשגרה?

לאחר ההליך, יתכנו שטפי דם מינימליים באזור שאיבת השומן, אך הם נעלמים מעצמם כעבור שבוע עד שבוע וחצי.

תקופת ההחלמה המדויקת של הגדלת חזה בהזרקה של שומן עצמי תלויה בהליך שלך ויהיו כמה וריאציות טבעיות. יחד עם זאת, את יכולה להשתמש בנתונים הבאים כמדריך כללי:

הסרת תחבושות: שבוע עד שבועיים.

חזרה לעבודה: יומיים עד שבועיים.

פעילות גופנית כמו שחייה: חודש עד חודש וחצי.

פעילות גופנית מלאה: חודש עד שלושה חודשים.

החלמה מלאה: עד שלושה חודשים.

יתכן שתתבקשי ללבוש בגד דחיסה למשך שבוע עד שבועיים לאחר ההליך.

עכשיו בואי נרכז את היתרונות של הגדלת חזה בהזרקה

כדי לקבוע אם ההליך מתאים לך, חשוב שתיקחי בחשבון את היתרונות והחסרונות של הגדלת חזה בהזרקה. כדי שתוכלי לקבל החלטה מושכלת, בואי נסקור מקרוב את היתרונות של ההליך:

בהליך זה, מתבצע שימוש בשומן מגופך כדי להגדיל את החזה. זהו חומר המילוי הבטוח והטבעי ביותר, כלומר, אין סיכון לתגובות אלרגיות כאשר את משתמשת ברקמה שלך. מה שאומר גם, כמובן, שהחזה שלך ייראה וירגיש טבעי יותר.

כמעט ואין צלקות הקשורות להזרקת שומן, ואין שום סיכון לקרע או דילול החזה בטווח הארוך, כמו במקרים שנקשרים בדרך כלל להשתלות חזה בניתוחים גדולים. והבונוס הכי חשוב: אין צורך בטיפולי תחזוקה, ואת נהנית גם מהיתרונות של חיטוב הגוף כתוצאה מהפחתת השומן באזורים מלאים בגופך.

אבל כמובן שיש גם כמה חסרונות

חסרונות הגדלת חזה בהזרקה כוללים:

  • קיימים סיכונים של הסתיידות בחזה כתוצאה מזריקות שומן, מה שגורם לחלק מהרופאים עדיין לחשוש מהפרעה במהלך הקרנות לסרטן השד.
  • נשים שמבקשות שינוי משמעותי, עשויות שלא להשיג את התוצאות הרצויות להן באמצעות הליך הזרקת שומן שמגדיל את החזה במידה אחת.
  • העלות גבוהה יותר מעלות הגדלת חזה רגילה, מה שעשוי להיות בלתי אפשרי לחלק מהנשים.
  • קיים סיכון לגושים בגבולות החזה, או חריגות באזור שממנו נלקח השומן, במיוחד אם עוברים את ההליך אצל מנתח שאינו מיומן.

איזה עוד אפשרויות יש להגדלת חזה בגישה טבעית?

הגדלת חזה בהזרקה של שומן עצמי אינה מתאימה לנשים עם מסת גוף נמוכה. לצורך הגדלת חזה טבעית, כיום מקובל יותר להניח את השתלים מתחת לשרירים, על מנת להסוות את הקצה העליון של השתל.

יש אפילו מגמה הולכת וגוברת לכיוון שתלים "אנטומיים", שמחקים את הצורה הטבעית של החזה, ונראים כמו טיפה או דמעה. לשתלים אלו יש קוטב עליון פחוס וקוטב תחתון עגול ומלא.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד