הגדלת חזה גדלים

תוכן עניינים מהיר

לקח לך זמן להחליט על ניתוח הגדלת חזה, אבל יש עוד החלטה חשובה לא פחות שאת צריכה עכשיו לקבל: באיזה גודל של שתלים את מעוניינת? גודל השתלים שתבחרי ישקף את המטרות האסתטיות שאת מעוניינת להשיג, ואת אורח החיים שלך.

ההחלטה חייבת גם לקחת בחשבון שיקולים ארוכי טווח שגם אם עכשיו הם נראים לך פחות רלוונטיים וחוסים בצל החזה החדש המדהים שאת חולמת עליו, חשוב שתקדישי להם תשומת לב ראויה. אנחנו מדברים כמובן על שיקולי בריאות, בריאות, נוחות, ותהליך ההזדקנות.

שתלים בגודל שאינו מותאם כמו שצריך, משיג תוצאות לא טובות

בדיקה קפדנית של השתלים שבהם המנתח ישתמש, עוד לפני הניתוח, תבטיח הימנעות מהפתעות בלתי צפויות. יש משהו שחשוב להבין על הגדלת חזה שתלים: ככל שתבחרי שתלים יותר גדולים, כך התוצאות ייראו פחות טבעיות, והם מגיעים גם עם כמה סיכונים ובעיות כמו כאבי גב, דילול רקמות סביב החזה, וקריעת השתלים.

אז כן, יש כמה גורמים שצריכים להנחות את הבחירה האישית מאוד שלך בגודל השתלים הרצוי, וההחלטה מתחילה עם כמה שאלות חשובות שכדאי שתיקחי בחשבון ותדוני לגביהן עם המנתח, לפני שתבחרו את גודל השתל. הנה כמה שיקולים עיקריים:

  • האם את רוצה להשיג מראה טבעי, מראה מוגדל מעט או מראה מוגבר בעליל?
  • איך הגדלת החזה שלך תשפיע על אורח חייך?
  • איך השתלים ישפיעו על בחירות הביגוד שלך?
  • איך השתלים ישפיעו על בריאותך?
  • האם השתלים יציבו אותך בסיכון גבוה יותר בעתיד?
  • האם גודל השתלים שתבחרי עכשיו עדיין ישמח אותך בעוד עשר עד עשרים שנים?

 מנתח פלסטי מומחה יעזור לך להגיע להחלטה הנכונה

התייעצות עם מנתח פלסטי מוסמך תעזור לך לבצע את הבחירה הנכונה, ולהבטיח שתקבלי את התוצאות שמגיעות לך ושאת מעוניינת להשיג. הגדלת חזה גדלים שמותאמים כראוי, שהם פרופורציונאליים ומאוזנים לגובה ולסוג גופך, חיוניים להשגת תוצאה מספקת.

לפני שתיגשי להיבטים המעשיים יותר של בחירת גודל החזה, כמו ניסוי שתלים בגדלים שונים או מדידות, יש עוד כמה שיקולים מקדימים שקבלת ההחלטה לגביהם תקדם אותך טוב יותר לקראת הבחירה הנכונה.

איזה מראה את מתכוונת להשיג?

שתלי חזה מתחלקים לשתי קטגוריות כלליות: שתלים שיש להם מראה טבעי, וכאלה שנראים מלאכותיים. בעשורים האחרונים התרחש שינוי כללי והמגמה היום היא יותר לכיוון מראה טבעי שמסייע לנשים להיראות כמו גרסה מלאה יותר של עצמן. מומחה מוסמך לניתוחים פלסטיים יכול לעזור לך להשיג תוצאות טבעיות מדהימות.

אחת הטעויות הנפוצות שנשים מבצעות כשהן מחליטות על ניתוח הגדלת חזה, היא כניעה לפיתוי להשגת תוצאות דרמטיות, שמשמעותה בחירה בשתלים גדולים מכדי שייראו טבעיים. בעוד שנשים רבות נרגשות מהסיכוי לחזה גדול באופן משמעותי, רובן אינן מחפשות מראה מזויף בעליל. המנתח יכול להנחות אותך לעבר השגת תוצאות של מחשוף יפהפה שלא נראה מוגזם או מזויף.

איך נראה סגנון החיים שלך?

אם את מנהלת אורח חיים פעיל, חשוב מאוד לדעת איך הגדלת חזה גדלים של שתלים יכולה להשפיע על הפעילות השגרתית שלך. ככל שהשתלים גדולים יותר, כך המשקל שלהם כבד יותר. הבנת השפעות הגודל של השתלים שתבחרי תעזור לך להבין את ההשפעה על הפעילות הגופנית שלך.

שתלים גדולים עלולים לנוע יותר במהלך פעילויות מסוימות כמו ריצה קלה או פעילות מאומצת. ברור שזה יכול להיות מסיח דעת או לא נוח, ואם שגרת חייך מאופיינת במגוון אימונים על בסיס קבוע, או שאת חובבת כושר גופני קיצוני, כדאי שתחלקי את המידע הזה עם המנתח שלך, כך שהוא יוכל להציע גודל של שתלים שמתאים יותר לאורח החיים הפעיל שלך.

מה הסיכונים הכרוכים בבחירת שתלים גדולים?

למרבה הצער, שתלים גדולים מאוד מגיעים עם מחיר, ולא כזה שאפשר לשכוח ממנו אחרי גיהוץ קל של כרטיס האשראי. המחיר שאנחנו מדברים עליו יכול להיות כבד ולהתבטא בשתלים נפולים, דילול רקמות, פריחה על העור או בלאי מוקדם של השתלים. אז כן, אלו הם חלק מהסיבוכים שיכולים להתעורר כתוצאה מהגדלת יתר של החזה.

מנקודת מבט אסתטית, שתלים גדולים מדי יכולים לנדוד לאמצע בית החזה או לאזור בית השחי, או שהגוף עשוי שלא להגיב טוב לנוכחות השתלים, ולדחות אותם.

את יכולה להיות סמוכה ובטוחה שלמנתח שלך יש ניסיון בבחירת הגדלת חזה גדלים נכונים שיעמדו ביעדים שלך מבלי לחרוג מהטווח הפרופורציונאלי לגופך. גם מודעות למקרים בהם נשים בחרו בשתלים גדולים מדי, והסיבוכים שנגרמו להן, יכולה לסייע לך בקבלת ההחלטה הנכונה.

מה קורה לחזה עם ההתבגרות (טוב, נו, ההזדקנות)

כשאת חושבת על ניתוח הגדלת חזה, ההתמקדות העיקרית שלך היא במראה שאת רוצה להשיג כרגע. אלא של'כרגע' יש נטייה שלא להחזיק מעמד לנצח, ולכן חשוב שתיקחי בחשבון איך ייראה החזה שלך בטווח הארוך.

ככל שאת מתבגרת, גם השתלים מתיישנים ומשתנים. הם מאבדים את גמישותם, ורקמת חזה שומנית מאבדת חלק מהנפח הטבעי שלה. התוצאה היא חזה תלוי מעט כלפי מטה, שלא נראה מחמיא.

בשורה התחתונה, כדאי שתחשבי על התמונה המלאה

לכן כשאת בוחרת שתלים בגודל הרצוי לך, קחי בחשבון את גילך הנוכחי, ואיך ייראו השתלים שלך ככל שתתבגרי, על מנת להימנע מהצורך לעבור ניתוח הקטנת חזה או לשנות את מראה החזה באופן מוחלט בטווח הארוך.

 

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד