הכירי את הסרום, לפנים נשיות יפות יותר

girl-2771001_640

סרום הוא נוזל טיפולי בעל ריכוז גבוה במיוחד של חומרים פעילים, אשר נועד להביא לריפוי ו/או להקלה של תופעות שונות הנובעות מפעילות כלי הדם. הסרום יסייע לבעיות שונות בניהן נפילת העור, אובדן הגמישות, התחדשות התאים והנקבוביות, הזנת העור, הבהרה וצרכים נוספים. 

הסרום מגיע לרוב בבקבוקונים קטנים ובשל הריכוזיות שלו נדרשות טיפות אחדות בלבד ליישום בכל שימוש. סרום לעור הפנים הוא מוצר מדף ואינו דורש מרשם או המלצה רפואית. המוצר מיוצר במעבדות קוסמטיקה וטיפוח מורשות, מחומרים שונים שנמצאו בטוחים ובעלי יעילות והשפעה חיובית על עור הפנים. ריכזנו עבורך כאן את עיקר היתרונות והשימושים המרכזיים בסרום שיסייעו להעניק לפנייך מראה טבעי, צעיר ויפה לאורך זמן.

ראשית, כיצד לבחור סרום מתאים?

לפני הבחירה בתכשיר המתאים עבורך, חשוב להבין מה הבעיה הקיימת בעור ומה היא מטרת הטיפול. ישנם כיום דגמים נבחרים של סרום פנים למטרות שונות כמו מיצוק, הבהרה ולמטרות נוספות.  כאמור בבחירת תכשיר הסרום המתאים, כדאי כמובן להכיר היטב את עור הפנים שלך ולא ניתן לקבוע סרום פנים מומלץ ללא התאמה מדויקת לסוג העור ולצורך של המשמש. בתחום טיפוח הפנים והעור בולטים שלושה סוגי עור פנים:

  1. עור פנים יבש – דורש סרום בעל ריכוז גבוה של מרכיבי לחות וברק המסייע בהגברה של ייצור הלחות הטבעית של העור ומונע סדקים והיווצרות של פצעים, יובש וקילוף.
  1. עור פנים שמן – מצריך שימוש בסרום על בסיס מים או חומר טבעי ללא רכיבים שומניים אשר מסייע בעצירה של ההפרשות השומניות מן הנקבוביות ובייבוש העור באופן מבוקר, מבלי להביא להיווצרות קמטוטים.
  1. עור פנים רגיל – מתאים לסרום בעל כמות נמוכה של רכיבי לחות אשר מיועד להעניק שכבת הגנה על העור, להביא לחידוש הרקמות וליצירה של מראה עור פנים מאוזן ובריא.

טיפול בכתמי עור

כתמי עור נוטים להתפתח על הפנים בעשור הרביעי לערך, אצל גברים ונשים כאחד. כתמים אלו מתפתחים כתוצאה מפיגמנטציה ומשינויים הורמונליים ויוצרים מראה עור אשר אינו אחיד ונראה מבוגר יותר. שימוש בסרום להבהרת כתמי עור הוא בין הפתרונות הביתיים היעילים יותר, כאשר נדרשת הקפדה ועקביות, לשימוש קבוע וממושך. הסרום להבהרת העור עוצר את ייצור תאי הצבע שיוצרים את הפיגמנטציה השלילית ומשיב לעור את הגוון הטבעי שלו.

מה ההבדל בין תכשירי סרום לקרם לפנים?

בעולם טיפוח הפנים ניתן למצוא כיום שלל תכשירים טיפוליים ואחרים, בניהם קרמים לטיפול בכתמים, בקמטים, למיצוק, להצערה ועוד. ההבדל בין סרום לקרם פנים הוא בריכוזיות של החומרים הפעילים והמבנה של הסרום אשר מאפשר לו לחדור את השכבות הראשוניות של העור ולהביא לריפוי ולטיפול ביעילות מוגברת.

כיצד ניתן לרכוש סרום פנים?

הסרום הוא תכשיר קוסמטי וטיפולי וניתן למצוא אותו אצל קוסמטיקאיות, במכוני היופי והטיפוח, בחנויות הפארם השונות או ברשת האינטרנט באתרים להזמנת מוצרי קוסמטיקה אונליין, שלרוב יספקו מבחר עשיר של מוצרים, מידע מדויק אודות רכיבי המוצר לצד אפשרויות משלוח נוחות לרוב. 

גלילה לראש העמוד