המסת שומן בירכיים

תוכן עניינים מהיר

הליך המסת שומן בירכיים מתמקד בהפחתת שומן בגישה שאינה פולשנית וללא הרדמה או שימוש במחטים וחתכים. הטיפול מבוסס על העיקרון של קירור שומן תת עורי, עד לרמה כזאת שתאי השומן נהרסים בתהליך הקירור ונספגים על ידי הגוף. 

שומן תת עורי הוא שכבת השומן שנמצאת ממש מתחת לעור. הליך זה מומלץ למי שכבר הגיע למשקל האידיאלי שלו, וחשוב להבין שזהו לא טיפול שמשמש לירידה במשקל.

למה לעבור טיפול המסת שומן?

הליך המסת שומן בירכיים, כשהוא מתבצע אצל איש המקצוע הנכון, עשוי לשפר את המראה של ירכיים עבות. 

היכולת של המכשיר שמשמש במהלך הטיפול מאפשר השגת תוצאות של ירכיים חטובות ומוצקות, כמו גם את החזרת גמישות העור, עם הסרת השומן שנשטף בהמשך החוצה מהגוף, ללא תופעות לוואי חמורות. האמת היא שזוהי אחת הגישות הכי בטוחות היום לחיטוב ירכיים, ולכן הטיפול זכה גם לאישור ה-FDA.

המדע מאחורי טיפול המסת שומן בירכיים

טיפול המסת שומן בירכיים מבוסס על מדע הקריוליפוליזה, המשתמש בתגובה התאית לקור כדי לפרק רקמות שומניות. באמצעות מיצוי אנרגיה משכבות שומן, התהליך גורם לתאי השומן למות בהדרגה, בלי להשפיע על העצבים, השרירים והרקמות מסביב. 

לאחר הטיפול, תאי השומן נשלחים למערכת הלימפה כדי לעבור סינון כפסולת, במשך מספר חודשים.

ועכשיו על אופן הטיפול במילים שאפשר להבין

רופא מיומן מבצע הליך המסת שומן בירכיים באמצעות מכשיר כף יד, שדומה לשואב אבק קטן. במהלך הטיפול, הרופא מניח רפידת ג'ל למריחה על הירכיים הפנימיות, בשכבות הדרגתיות. המוליך של המכשיר מספק קירור מבוקר וממוקד לאזור המטופל שבו נמצאים מצבורי השומן.

הרופא מעביר את המכשיר על העור, והפעולה מתבצעת באמצעות טכנולוגיית שאיבה וקירור לאזור הטיפול. בהתאם לדגם המכשיר שהרופא בחר לטיפול, אפשר לטפל במספר אזורי יעד במפגש אחד.

בלי כאבים ובלי תופעות לוואי (מוזיקה, מישהו?)

יתכן שתחוו תחושות של משיכה וצביטה קלות במהלך התהליך, אבל בסך הכול, תחושות הכאב, אם הן מתעוררות, הן מינימליות. הרופא מעסה את האזורים המטופלים מיד לאחר הטיפול על מנת לפרק רקמה עמוקה קפואה. העיסוי עוזר לגוף להתחיל לספוג את תאי השומן שפורקו.

כל מפגש טיפול יכול להימשך כ-35 דקות לירך אחת. הטיפול כל כך קל ונעים, שאתם יכולים להאזין למוזיקה באוזניות, או לקרוא משהו.

האם יש סיכונים או תופעות לוואי?

לאחר טיפול המסת שומן בירכיים, יתכן שתחוו תחושת קהות בירכיים הפנימיות, כתוצאה מתהליך ההקפאה, ויכול להיות שתרגישו לחץ קל מהפעלת מוליך הוואקום של המכשיר, במיוחד אם יש לכם רגישות לטמפרטורות קרות.

תופעות לוואי נפוצות לאחר ההליך כוללות:

  • תחושות של קור עז.
  • תחושות עקצוץ.
  • תחושות משיכה או צביטה.
  • התכווצות שרירים קלה.

תהליך ההתאוששות

רופא מיומן בטיפולי המסת שומן בירכיים בקיא בטכניקות החשובות, כך שאם בחרתם איש מקצוע מנוסה, אתם יכולים לצפות להשגת התוצאות הטובות ביותר, כבר בפגישת טיפול אחת. 

כמה ימים לאחר הטיפול, יתכן שתחושו החמרה בכאבים ובחוסר התחושה, אך תופעות אלו אמורות לשכוך תוך כמה שבועות. תופעות לוואי נוספות שעשויות להתרחש בחלק מהמקרים הן אדמומיות, נפיחות ושטפי דם קלים.

כמו בכל הליך רפואי אחר, חשוב שתתייעצו עם הרופא המטפל העיקרי שלכם כדי לבדוק אם הטיפול מתאים לכם. כדאי גם שתקבלו ייעוץ לגבי הסיכונים והיתרונות של ההליך, אם יש לכם מחלות כרוניות או רגישות חמורה לטמפרטורות קרות.

אז מה מצפה לכם אחרי הטיפול, במונחים של תוצאות?

ההתאוששות מהליך המסת שומן בירכיים היא קלה ומהירה. רוב האנשים יכולים לחזור לפעילות שגרתית מיד לאחר הטיפול. 

התוצאות באזורים המטופלים עשויות להופיע בתוך שלושה שבועות מרגע ההליך. תוצאות אופייניות מושגות לאחר חודשיים-שלושה, ותהליך שטיפת השומן מהגוף נמשך עד חצי שנה לאחר הטיפול הראשוני. 

חשוב להבין שההליך אינו מטפל בהשמנה ובוודאי שאינו אמור להחליף אורח חיים בריא, כך שאתם מוזמנים להמשיך להקפיד על תזונה בריאה ופעילות גופנית קבועה, כצעד חשוב לשמירה על תוצאות הטיפול.

כמה מילים לסיום

אם אתם לא אוהבים את מראה הירכיים שלכם, טיפול המסת שומן יכול מאוד לעזור לכם, אבל גם השיטות הרגילות עדיין חשובות, ועובדות לא פחות טוב. לכן חשוב להקפיד על תזונה נכונה ופעילות גופנית כדי לעזור בשינוי המראה של הירכיים שלכם. 

אבל אם ניסיתם להפחית את השומן העודף ללא הצלחה, והבעיה עדיין מפריעה לכם, טיפול המסת שומן בירכיים עוזר לכם להיפטר ממצבורי השומן העיקשים.

מה שהכי חשוב הוא לבחור רופא עור או מנתח פלסטי מוסמך, שיש לו ניסיון בטיפולי המסת או הסרת שומן מהגוף, והוא בקיא בשיטות הטיפולים השונות. אל תעברו את הטיפול לפני שתיפגשו איתו לפגישת ייעוץ מקדימה על מנת להבין מהו הטיפול הטוב ביותר עבורכם. 

חמושים בכל המידע, בדקו את סיפורי ההצלחה של הרופא, ואם בחרתם בו ובהליך, הקפידו לשמור על משקל יציב בהמשך, כדי לשמור על התוצאות.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד