המסת שומן בלייזר

תוכן עניינים מהיר

כל שיטת טיפול או קמפיין שיווקי ממולח למכשיר שמבטיחים תוצאות של הפחתת שומן במהירות, ובלי ניתוח, נשמעים כמו משהו שנמצא בקטגוריה של גלולות קסם לדיאטה, משחות מכושפות שמעלימות צלוליט וחגורות חשמליות שמהדקות שרירי בטן. 

כל התיקונים והטיפולים המהירים שלעתים רחוקות, אם בכלל, עומדים במבחן המציאות להשגת התוצאות הגדולות שהם מבטיחים. יחד עם זאת, הליך המסת שומן בלייזר, שנקרא "לייזר ליפו", הוא הליך משנה חיים שנבדק על ידי מנתחים פלסטיים ורופאי עור, שמצהירים על תוצאות בטוחות, בהליך פשוט, מהיר, יעיל, לא פולשני, ונטול כאבים.

והיי, אנחנו כבר יודעים שלייזרים יכולים לעשות פלאים לעור, אז למה לא לפסל גוף מוצק יותר?

המסת שומן בלייזר הוא הליך שמפוצץ תאי שומן עיקשים ומפסל גוף חטוב ומוצק יותר. בנוסף לטיפולי הלייזר שמתבצעים שלוש פעמים בשבוע ונמשכים חצי שעה כל טיפול, המטופלים מקבלים הוראות לאכול תזונה דלת פחמימות, לשתות הרבה מים ולהקפיד על שגרת אימונים. אז גם אם אתם סקפטים, כשתתחילו לראות תוצאות, תהפכו למאמינים.

מי יכול לקבל טיפול המסת שומן בלייזר

מועמדים אידיאלים להליך המסת שומן בלייזר הם אנשים שכבר מחויבים לבצע שינויים באורח חיים בריא ושאין להם הרבה משקל להפחית, אך מודאגים יותר מאזורים בעייתיים, במיוחד בירכיים ובמותניים.

ההליך אינו יעיל עבור אנשים הסובלים מהשמנת יתר או שמחפשים להפחית משקל רב, אבל הוא עובד נהדר לעיצוב חלקי גוף בודדים לאחר ירידה במשקל או ניתוחים פלסטיים להפחתת שומן.

כדאי גם שיהיה מספיק זמן בלוח הזמנים שלכם כדי להתחייב למספר מפגשים בכל שבוע במשך מספר שבועות. ההמלצה היא לא להמתין יותר משלושה ימים בין הטיפולים, להשגת התוצאות הטובות ביותר.

למי הטיפול אינו מומלץ?

טיפולי המסת שומן בלייזר אינם מומלצים לנשים בהיריון או נשים שמנסות להיכנס להיריון, או לאנשים שיש להם קוצבי לב. 

הלייזר גם אינו מטפל בבעיות גופניות מטבוליות, הורמונליות או אחרות הגורמות לעלייה במשקל, ולכן יש להתייעץ תחילה עם הרופא. 

מה עוד אפשר לספר על המסת שומן בלייזר?

המסת שומן בלייזר הוא הליך שאינו פולשני לטיפול בשומן, והוא ממוקד לתאי שומן ספציפיים. ההליך פועל על ידי כיוון לייזרים שתוכננו במיוחד לנקב חורים בתאי השומן בפלג הגוף התחתון. מכשיר הלייזר מחורר לאט לאט את התאים כך שהם מתפוגגים, אבל אל דאגה, ההליך מתבצע לחלוטין ללא כאבים. 

גופכם שומר על כל תאי השומן – שזה טוב מכיוון שלהמסת תאי שומן יכולות להיות השלכות לא מכוונות כמו הופעת השומן במקומות אחרים, כפי שניתן לראות במחקרים אחרונים על שאיבת שומן – אך הם הופכים פשוט להיות הרבה יותר קטנים. 

בהמשך, השומן משתחרר לנוזלי הגוף ונשטף החוצה על ידי מערכת הלימפה. מכיוון שהגוף אוגר את הרעלים בשומן, יש לטיפול גם השפעה מנקה על הגוף.

בקלות, במהירות, ועם חזרה מידית לשגרה

טיפול המסת שומן בלייזר מתבצע עם לבוש חלקי, בשכיבה על שולחן. הטכנאי מכוון את מכשיר הלייזר לנקודות הספציפיות המיועדות לטיפול, וזה הכול! אתם שוכבים שם כשהלייזר מבצע את הקסם שלו, ורוב מפגשי הטיפול נמשכים בין עשרים לארבעים דקות. 

היות והטיפול מתבצע עם הפעלת לייזר "קר" המטופלים לא מרגישים כלום. אין כאבים, נפיחות, תחושת רוך או אדמומיות, כך שגם אין פרק זמן של השבתה. שלא כמו טיפולים פולשניים להסרת שומן, אתם יכולים לחזור מיד לעבודה, להתעמל או לכל פעילות אחרת שמופיעה בלוח הזמנים שלכם.

אלא שיכול להיות שתרגישו משהו בהמשך

מכיוון שהלייזר גורם לתאי השומן לשחרר את תוכנם לזרם הדם, אתם עשויים להרגיש מעט עייפים או חלשים לאחר הטיפול, במיוחד אם לא שתיתם מספיק מים. 

שתיית כמויות מספיקות של מים היא המפתח לשטיפת השומן והרעלים ממערכות הגוף, וחוץ מזה שהם טובים ממש לכל דבר.

הטיפול לא עובד בלי שתעזרו לו קצת

זוהי בהחלט לא תרופת פלא. זוהי רפואה משלימה. הטיפול נועד לגרום לכם להתחיל לאכול בריא ולהקפיד על פעילות גופנית שעכשיו תהיה יעילה יותר. אתם עדיין צריכים לעבוד קשה על המראה שלכם; כי הטיפול רק משפר את התוצאות. 

מומלץ להקפיד על תזונה נקיה מאוד, להתאמן בעוצמה בינונית, ולשתות מים כאילו אתם מתאמנים לתחרות בענף ספורט אולימפי.

אז מה דעתכם, נראה לכם שהטיפול עובד?

המחקר על טיפול המסת שומן בלייזר לירידה במשקל הוא נדיר יחסית, והמחקרים שקיימים ממומנים ברובם על ידי חברות הלייזר עצמן, ולכן יכול להיות שממצאי המחקרים מוטים. כלומר, לא הכי אמינים בעולם. 

אבל מחקר עצמאי שנערך בשנת 2013, שכלל למעלה מאלפיים נבדקים, מצא שהטיפול הפחית מעט את השומן והגביר את ייצור הקולגן, מה שמשיג תוצאות של מראה עור צעיר יותר. החוקרים ציינו שהטיפול עבד בצורה הטובה ביותר בשילוב עם הליך שאיבת שומן.

ויש לסיום עוד בונוס מפתיע שלא לקחתם בחשבון

בנוסף לירידה במשקל, אתם עשויים לחוות גם תופעת לוואי בלתי צפויה: אנרגיה מטורפת! תרגישו כמו התחדשות אחרי עיסוי טוב, ותוכלו להספיק יותר במהלך היום. 

טיפול המסת שומן בלייזר מספק גם מוטיבציה נוספת לדבוק ביעדי החיים הבריאים שלכם, מכיוון שלא תרצו לבטל את ההתקדמות שהשגתם.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד