המסת שומן בפנים

תוכן עניינים מהיר

עם הגיל, רקמות עמוקות מתחת לפני העור מתחילות לאבד קולגן, אלסטין ושומן, מה שמוביל לסוגיות כמו צניחת הפנים, שקעים בלחיים וקמטים עמוקים. וללא קשר לגיל, לפעמים הפנים פשוט לא נראות טוב, אין איך להגיד את זה אחרת. פתאום מתחיל להופיע סנטר כפול, צוואר עבה, וקו הלסת מאבד את המראה החד שלו.

טיפול המסת שומן בפנים עוזר לך להתמודד עם סוגיות אלו ורבות אחרות, ללא ניתוח – והטכנולוגיה פשוט משתפרת. אז הנה כמה תשובות לשאלות נפוצות שיעזרו לך להבין מה יש בעולם טיפולי המסת שומן והידוק העור, לשיפור קווי המתאר של הפנים, ללא הליכים כירורגיים.

איך עובדים טיפולי המסת שומן להידוק עור הפנים בלי ניתוח?

עם ההתבגרות, נזקי השמש, גורמי אורח חיים ותהליך הזדקנות בלתי נמנע, פוגעים ב-DNA של העור, מה שמאט את תחלופת התאים וייצור הקולגן, וגורם לעור להיות דק ויבש יותר, ופחות גמיש. במקביל, שכבת שומן הפנים הצעירה מתדלדלת (כן, מכל הפנים). מכיוון שעור מזדקן אינו יכול להתכווץ, הוא נכנע לכוח המשיכה ושוקע על הבסיס הדק שלו.

טיפולי המסת שומן והידוק העור, בהליכים שאינם כירורגיים, פועלים באמצעות הפעלת חום מבוקר לשכבות העמוקות ביותר של העור. חום זה מעורר ייצור קולגן ואלסטין חדשים, מאיץ את תחלופת התאים, ומסייע לעור להיות בהדרגה חלק יותר ויותר. טיפולים אלו מתבצעים בטכנולוגיות נפוצות שונות להעברת החום: תדרים רדיוטיים (טיפולים תרמיים), טיפולי לייזר, ואולטרסאונד.

הטיפולים לעור שמוט בפנים זמינים, והתוצאות מעולות

מצבים של עור נפול סביב העיניים, הלחיים וקו הלסת, נפוצים ביותר בקרב נשים מבוגרות, וכמעט אין אישה שחיה בשלום עם השינויים האלה. אבל למרבה המזל, קיימות אפשרויות רבות ומגוונות של המסת שומן בפנים והרמת עור נפול, הפחתת קווים וריכוך קמטים:

טיפולים בתדר רדיו

זהו הליך שאינו פולשני, ואפשרות מצוינת להשגת תוצאות של עור פנים חלק, במיוחד סביב אזורים רגישים כמו הפה, השפתיים, הלחיים, קו הלסת, העיניים והצוואר, על מנת להשיג השפעה של "מתיחת פנים" עדינה עם השבתה מינימלית.

טיפול באולטרפיה

זוהי אפשרות נוספת של המסת שומן בפנים המשתמשת באנרגיית אולטרסאונד כדי לעודד ייצור קולגן חדש ולהדק עור רופף. טיפול זה נהדר גם לאזור הגבות והעיניים, הפנים התחתונות, הצוואר וקו המחשוף.

ועוד משהו שכדאי לקחת בחשבון

טיפולים שאינם כירורגיים להידוק העור, נחשבים לטיפולים הטובים ביותר לרפיון עור קל עד בינוני, והם הכי מתאימים לנשים בשלבים מוקדמים יותר של הזדקנות הפנים.

בשלבים מאוחרים יותר, מתיחת פנים כירורגית היא עדיין האפשרות הטובה ביותר לטיפול ברפיון עור נרחב וקפלי פנים עמוקים.

מה הן האפשרויות להיפטר מסנטר כפול?

עודף שומן מתחת לסנטר או מצב שנקרא מבחינה קלינית submental fullness, הוא ברוב המקרים תכונה תורשתית, אך נשים שיש להן משקל גוף בריא ומתוסכלות מחוסר ההשפעה של דיאטה ופעילות גופנית על הסנטר הכפול שלהן, פונות לטיפולי המסת שומן בפנים.

נכון, פעם שאיבת שומן הייתה האופציה היעילה היחידה לטיפול בסנטר כפול, אבל היום אפשר לבחור בין מספר אלטרנטיבות שאינן ניתוחיות:

זריקות להמסת שומן בפנים

ההזרקות מכילות חומר שממיס ביעילות תאי שומן מתחת לסנטר. הגוף מעבד את תאי השומן שטופלו ואז מבטל אותם באופן טבעי.

המטופלות עוברות סדרה של שניים עד ארבעה טיפולים, והתוצאות הסופיות ניכרות בתוך שלושה חודשים עד חצי שנה. היתרון הוא שניתן להזריק לנקודות ספציפיות בסנטר על מנת לשפר את קווי המתאר של הפנים.

הקפאת שומן

מכשיר קירור שמשתמש בוואקום מונח מתחת לסנטר, ומפעיל קור עז הגורם להתפרקות תאי השומן. התוצאות מופיעות בהדרגה כשהגוף מבצע תהליך חילוף חומרים לשומן, במשך כחודשיים עד שלושה חודשים. טיפול זה מתבצע ללא מחטים ואינו כרוך בהרדמה.

ויש את הנשק הסודי לשיפור תוצאות הידוק עור

טיפולים רדיאלים להידוק העור, ושיפור תוצאות ההליכים השונים של המסת שומן בפנים, מניבים תוצאות משופרות ומעולות של החלקת העור והפחתת השומן. הטיפולים נמשכים רבע שעה בלבד, ואפשר לקבל אותם מיד לאחר טיפול הקפאת שומן או טיפולי חום.

אז מהי השיטה הטובה ביותר לטפל בלחיים חלולות?

זוכרת את תהליך אובדן השומן בפנים שדיברנו עליו קודם? אזור אחד בפנים שהכי מושפע מהמצב הזה הוא אזור הלחיים, שיכולות להיראות חלולות, שקועות או רופפות כתוצאה מאובדן נפח. כדי להצעיר את המראה של הלחיים החלולות, ניתן לטפל עם חומרי מילוי איכותיים להזרקה, שמאושרים על ידי ה-FDA, ונוצרו במיוחד לשיפור מראה הלחיים.

חומרי המילוי מוזרקים לעומק מתחת לפני העור על מנת להשיג מתיחה עדינה של לחיים חלולות או שטוחות.

אבל בסופו של דבר, מה שהכי חשוב זה לבחור את המנתח הפלסטי הנכון

טיפולי המסת שומן בפנים, שמבוצעים על ידי איש מקצוע מיומן מאוד, עם עין חדה לפרטים אסתטיים, יוכל להשיג תוצאות מדהימות עם כל אחד מהטיפולים שתבחרי.

כך שההחלטה לגבי הטיפול שהכי יתאים לך באופן אישי מתקבלת לאחר התייעצות אישית עם מנתח פלסטי או מטפל שמתמחה בהליכי המסת שומן בפנים, שיוכל להמליץ לך ללא משוא פנים על האפשרות שעשויה להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורך.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד