המסת שומן בקור

תוכן עניינים מהיר

הליך המסת שומן בקור מבטל שומן עיקש בגישה בטוחה ויעילה, בלי ניתוח, ובלי השבתה מהחיים. זהו טיפול להפחתת שומן שנחשב להליך היחיד שעבר את אישור ה-FDA לטיפולים פלסטיים קוסמטיים שמבוססים על קירור ממוקד על מנת למקד בבטחה ולבטל שומן עודף שעמיד לתזונה בריאה ופעילות גופנית. תוצאות המסת שומן בקור הן מוכחות, ניכרות היטב ועמידות לאורך זמן, כך שתיראו ותרגישו נהדר מכל זווית!

להקפיא שומן? כן. זה בסך הכול עניין של מדע

תאי שומן קופאים בטמפרטורות שהן יותר גבוהות מהטמפרטורות של הרקמות סביבם. טכנולוגיית המסת שומן בקור מספקת בהליך בטוח קירור מבוקר ומדויק על מנת למקד בעדינות וביעילות את מכשיר הטיפול לתאי שומן שמתחת לעור.

תאי השומן המטופלים קופאים, ואז מתים. עם הזמן, הגוף מעבד באופן טבעי את השומן, ומבטל את התאים המתים האלה, ולכם נשאר רק להיראות חטובים יותר. במהלך השבועות והחודשים שלאחר ההליך, הגוף ממשיך לעבד באופן טבעי את השומן ולחסל את התאים המתים האלה, וברגע שתאי השומן המטופלים נעלמים, הם נעלמים לתמיד.

איך הקירור מועבר לשכבת השומן?

מערכת CoolSculpting כוללת מבחר יישומי קירור לרקמות, בהליכים שאינם פולשניים, הנשלטים על ידי מערכת ניטור מהונדסת מדויקת. על מנת לבצע הליך המסת שומן בקור, הרופא מחבר מוליך לאזור המטופל הממוקד כדי לחלץ אנרגיה מרקמת השומן הבסיסית, או יותר נכון, לקרר אותה.

מוליך הוואקום המעוצב במיוחד שואב רקמות לכוס המוליך, ומחזיק אותה בעדינות בין שני לוחות קירור. עוצמת המכשיר מותאמת לפרופיל הנוהל שנבחר, וחיישנים המוטמעים במוליך עוקבים אחר העור במהלך הטיפול על מנת להבטיח הליך עקבי ואחיד.

החיישנים מקושרים לקונסולת הבקרה כדי לפקח ולהתאים באופן רציף את הקירור לאורך כל הטיפול ולספק משוב רציף לרופא. מכשיר הטיפול מתריע באופן אוטומטי על כל בעיה שעשויה להתעורר במהלך ההליך או מצב המצריך תשומת לב, כך שאתם יכולים להיות רגועים בידיעה שהטיפול בטוח, קל ויעיל.

האם כל אחד יכול לעבור את הטיפול?

לפני הטיפול הראשון, המטפל יעבור איתכם על שאלון בריאותי ורפואי מלא כדי להבטיח שאתם מתאימים להליך. זוהי פגישת הייעוץ המקדימה לפני ההליך, כך שתקבלו גם הסבר מפורט על הטיפול וזה הזמן לשאול כל שאלה שיש לכם.

למועמדים מתאימים יש מצבורי שומן בולטים באזורים מסוימים בגופם, שהם רוצים להיפטר מהם. הליך המסת שומן בקור תוכנן במיוחד עבור אנשים שיש להם שומן לא רצוי, שלא הגיב לדיאטה ופעילות גופנית.

בניגוד לניתוח מעקף קיבה, הליך זה אינו מהווה פתרון לירידה במשקל לאנשים הסובלים מהשמנת יתר, או מרגישות לקור, אבל זוהי אלטרנטיבה שאינה כירורגית לניתוח שאיבת שומן, ומתאימה לנשים ולגברים.

כמה זמן נמשך כל מפגש טיפול? וכמה טיפולים תצטרכו?

ביחד עם המנתח הפלסטי או הרופא המטפל שלכם, תבנו תוכנית טיפולים המותאמת אישית למטרות הספציפיות שלכם. משך טיפול המסת שומן בקור משתנה בהתאם למספר האזורים המטופלים במהלך מפגש אחד וכמות המשקל העודף שיש להסיר, כך שיתכן שיהיה צורך במספר מפגשים על מנת לעמוד ביעדים שלכם.

כשהקירור מתחיל לפעול במהלך הדקות הראשונות לטיפול, תרגישו לחץ וקור עז, שמתפוגג במהרה. אנשים רבים יכולים לקרוא במהלך הטיפול, לצפות בסרטונים, ואפילו לעבוד על המחשב הנייד שלהם או לנמנם קצת. אז כן. הטיפול עד כדי כך קל, פשוט ויעיל.

הם טיפול המסת שומן בקור בטוח?

הטיפול בטוח לחלוטין; טכנולוגיית המסת שומן בקור נבדקה ונמצאה בטוחה ויעילה כגישת טיפול ממוקד להריסת תאי שומן עודפים במצבורים קטנים בגוף. אל תשכחו גם שזאת לא שיטת טיפול שאיבת שומן ולכן אין את הסיכונים והבעיות הנלווים לטיפולים אלו.

עד היום נערכו יותר משישה מיליון טיפולי המסת שומן בקור ברחבי העולם, ומחקרים שהוכיחו את בטיחותו ויעילותו הובילו את ה-FDA לאשר את ההליך כבטוח להסרת שומן מהגוף, באזורים הבאים:

  • הזרועות.
  • הבטן.
  • הגב.
  • הירכיים.
  • הסנטר.

מה לגבי תופעות לוואי כלשהן?

במהלך הטיפול אתם עשויים לחוות תופעות לוואי טיפוסיות של תחושת משיכה, צביטה, חוסר תחושה או אי נוחות. יתכנו גם תופעות קלות אך נדירות של אדמומיות, נפיחות, חבורות, תחושות עקצוץ וכאבים קלים.

זהו הליך שלחלוטין אינו ניתוחי, כך שברוב המקרים תוכלו לחזור לפעילות רגילה באפן מידי, ואפילו לחזור לעבודה מיד לאחר מפגש הטיפול.

מתי אפשר להתחיל לראות תוצאות

יתכן שתתחילו לראות שינויים במהירות, כשלושה שבועות לאחר הטיפול, ותחוו את התוצאות הדרמטיות ביותר לאחר חודשיים. אך גופכם ימשיך לשטוף תאי שומן מחוץ לגוף, וימשיך לעשות זאת עד פרק זמן של ארבעה חודשים עד חצי שנה לאחר הטיפול.

לאחר הטיפול, וכדי לשמור על התוצאות היפות לאורך זמן, כדאי וחשוב להתחיל להקפיד על הרגלי תזונה והתעמלות חדשים. לרוב האנשים יש מוטיבציה גבוהה יותר לטפל טוב יותר בעצמם לאחר הטיפול, כי הם מרגישים שקיבלו הזדמנות שנייה להיראות טוב, והם רוצים להתחיל מחדש עם אורח חיים בריא, מטופח ומטפח יותר.

אבל אם תעלו במשקל, אתם פשוט מחזירים את המשקל העודף בכל חלקי גופכם, כולל באזורים המטופלים.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד