המסת שומן

תוכן עניינים מהיר

טיפולי המסת שומן הם הגישות העדכניות ביותר בטיפולים לעיצוב וחיטוב הגוף, ללא ניתוח. כדי לעזור לך לעצב את גופך, ניתן להמיס שומנים באזורים קטנים, באמצעות קירור מבוקר; באמצעות שימוש בטכנולוגיה מבוססת אור על מנת להמיס את השומן התת-עורי; טיפולי שריפת שומנים; או באמצעות הזרקות ליפוליזיס להמסת השומן.

האזורים בגוף המתאימים ברוב המקרים לטיפולי המסת שומן הם:

 • הגב התחתון וצדי הגב.
 • הבטן.
 • אזורים קטנים בגב העליון.
 • הירכיים.
 • סנטר כפול.

כמו בהליכי טיפולים אסתטיים רבים, גם טיפולי המסת שומן מגיעים עם הרבה שאלות: האם הטיפולים בטוחים? האם הם מצליחים בכל פעם? האם הם כואבים? אז הנה כל המידע המקיף והשלם שיעזור לך להחליט אם זוהי הגישה המתאימה לך.

אם, למשל, את מוצאת את עצמך עונה "כן" לשאלות הבאות, כנראה שאת מועמדת מתאימה לטיפולי המסת שומן:

 • האם יש לך משקל עודף בשיעור של 10-15 קילוגרמים ממשקלך האידיאלי?
 • האם יש לך אזורי שומן קטנים שאינם מגיבים לתזונה בריאה ופעילות גופנית?
 • האם יש לך שומן עודף בפנים, או "סנטר כפול"?

אם ענית "כן" על אחת השאלות או שלושתן, בואי נראה איך הטיפולים עובדים

טיפולי המסת שומן מאושרים על ידי ה-FDA להפחתת אזורים בגוף בהם קיימים מצבורי שומן עיקשים. ישנן מספר שיטות להמסת שומן, וכל אחת מהן עובדת בטכנולוגיה אחרת.

המסת שומן בקור. זוהי אפשרות לא ניתוחית שמפחיתה שומן באמצעות קירור מבוקר.

המסת שומן באור. זוהי אפשרו לא ניתוחית שמשתמשת בטיפול מבוקר מבוסס אור להפחתת תאי שומן לא רצויים.

טיפולי שריפת שומנים. להשגת תוצאות של מיצוק והידוק הגוף.

זריקות ליפוליזיס

אלו הן זריקות ממוקדות להמסת שומן, שמפחיתות ביעילות את השומן העיקש, באמצעות הזרקה ישירה לשומן, מה שגורם להתפרקות של התאים וכתוצאה מכך החלקת האזור.

הטיפול מספק תוצאות לאורך זמן של עד שנתיים, והוא אידיאלי לטיפול באזורים קטנים ועקשניים של שומן סביב המותניים, הירכיים או הבטן.

הזרקות להמסת שומן מהסנטר

זריקות לפיסול הסנטר מפחיתות שומן עיקש מתחת לסנטר וסביב קו הלסת והצוואר. הזריקות מכילות חומצת deoxycholicicid מזוקקת, שכשהיא חודרת לגוף, היא מסייעת באופן טבעי להתמוטטות וספיגת השומן.

המסת שומן מתחת לסנטר מובילה להתייבשות, הרס והשמדת השומן לצמיתות. ושוב, כשאנחנו מדברים במונחים של "לצמיתות", אנחנו מתכוונים לפרק זמן של בין שנתיים לארבע שנים. טיפול זה מתאים לכל מי שפשוט לא יכולה להחליף את הסנטר הכפול המזעזע הזה, לא משנה כמה היא מתאמנת או עד כמה היא מקפידה על בריאותה.

הקפאת שומנים

טיפול המסת שומן בהקפאה משתמש בקירור מבוקר למיקוד שומן עיקש. תאי שומן אלה מעובדים באופן טבעי ומחוסלים בתהליך הרגיל של גופך. זהו טיפול ללא כאבים עם אפס השבתה והוא נהדר לאנשים שמחפשים להפחית שומן עיקש, ללא זריקות.

שלא בדומה לזריקות הממיסות שומן, הקפאת שומן מטפלת במגוון רחב יותר של אזורים. גם כאן התוצאות ארוכות טווח, שכן השומן נהרס לצמיתות.

שריפת שומנים

הטיפול בשריפת שומנים יעיל ביותר להפחתת שומן עיקש, ומוביל למיצוק והידוק אזור הטיפול. במהלך הטיפול, נפלטת אנרגיה בתדר רדיו עמוק מתחת לפני העור. ההליך פועל לחימום ולפגיעה בתאי השומן, אשר לאחר מכן הגוף יסלק באפן טבעי במהלך חודש וחצי עד שלושה חודשים.

גם גישת טיפול זו נהדרת לאנשים שמעדיפים שלא להזריק לגופם חומרים, או שמבקשים לטפל במגוון רחב יותר של אזורים. טיפול שריפת שומנים יכול לטפל, בין היתר, במצבורי שומן בזרועות, בירכיים, בבטן, בגב העליון, ובסנטר כפול.

נדרשת סדרת מפגשי טיפול על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר, שהיא ארוכת שנים כאשר היא נתמכת על ידי תזונה בריאה ופעילות גופנית.

אבל:

שימי לב שאנחנו לא מדברים על הליכי הרזיה אלא על הפחתת מצבורי שומן עיקשים מאזורים ספציפיים בגוף, ויתכן שיידרש יותר ממפגש טיפול אחד קבלת תוצאות טובות יותר לכל הליך של פיסול ועיצוב גוף.

למה חשוב להתחיל עם מפגש ייעוץ?

תוכנית טיפול המסת שומן היא תוכנית מותאמת אישית שצריכה לעמוד ביעדים ובצרכים הספציפיים שלך. מסיבה זו יש צורך בהתייעצות אישית עם מנתח פלסטי, כדי לפתח את תוכנית הטיפול הטובה ביותר עבורך. אלו הנושאים שעולים במהלך ההתייעצות:

 • הרופא יתייחס לחששות שלך מההליך, ויפתח תוכנית טיפול מותאמת אישית.
 • תתבצע סקירת בריאותך הכלית.
 • מצב העור הכללי שלך יוערך.
 • יתקיים דיון לגבי הסיכונים והיתרונות של כל אפשרות טיפול המסת שומן.
 • תקבלי הסבר על מספר מפגשי הטיפול הדרושים, והעלויות.

לאילו תוצאות את יכולה לצפות?

בהשוואה לחלופות כירורגיות, טיפולי המסת שומן מבוצעים בקליניקת הרופא, עם זמן השבתה מועט, או ללא השבתה כלל, כלומר, את יכולה לחזור לפעילויות היומיומיות שך כמעט מיד. טיפולים אלו מסייעים להפחתת אזורים קטנים של שומן עיקש ועוזרים לעצב את גופך.

בהתאם לטיפול הספציפי, ניתן לראות תוצאות כבר כשלושה שבועות לאחר הטיפול הראשון; ותוכלי להבחין בתוצאות הדרמטיות ביותר כעבור חודשיים עד ארבעה חודשים.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד