טיפולים וחידושים בתחום מתיחת בטן

Depositphotos_128774954_s-2019-1

בעוד שבשנים עברו נשים וגברים נאלצו להשלים עם בטן רופסת או עם עודפי עור לאחר הרזיה, היום התמונה היא כבר אחרת. בימינו אפשר לעבור טיפולים שונים אשר מטרתם היא זהה – מתיחת בטן והיפטרות מעודפי העור שנשארים לאחר הרזיות והריונות. הנה כל מה שצריך לדעת בנושא.

כשמדברים על מתיחות בטן, חשוב קודם כל להבדיל את המתיחה הזו מהפעולה של שאיבת שומן. אנשים לעיתים נוטים להתבלבל בין מתיחת בטן לבין שאיבות שומן, ניתוח שרוול, קיצור קיבה וכדומה. בפועל, המתיחה של הבטן היא בעצם הפעולה האחרונה אשר מגיעה לאחר השלמת תהליך ההרזיה של המטופל או המטופלת. בימינו הנוכחיים, כאשר האסתטיקה כל כך חשוב לכולנו, ניתוחי מתיחות בטן הם ניתוחים נפוצים אצל גברים ונשים גם יחד.

מה היא מתיחת בטן? האם מדובר בניתוח?

אם אתם מעוניינים לעבור מתיחת בטן, אתם צריכים לדעת שמדובר בפעולה כירורגית לכל דבר. הפעולה הזאת מחייבת את הידיים המקצועיות של מנתח פלסטי, כאשר את אלו תוכלו למצוא הן בבתי החולים והן בקליניקות הפרטיות של רפואה פלסטית-פרטית.

מתיחת הבטן מתחלקת למספר סוגים עיקריים של מתיחות, כאשר המתיחה הנפוצה היא מתיחת בטן היקפית, מתיחת בטן מלאה וגם מיני מתיחת בטן. בואו נבין למי מיועד כל אחד מהניתוחים האלו, נתחיל עם מיני מתיחת בטן.

למי מיועד ניתוח של מיני מתיחת בטן ומתיחה היקפית?

הניתוח של מיני מתיחת בטן מיועד עבור נשים וגברים אשר מעוניינים להיפטר מעודפי עור קלים בלבד. כמו כן, נשים לאחר הריון יכולות לעבור את מתיחת הבטן הזו. בשונה מסוגים אחרים של מתיחות, מיני מתיחה מאפשרת להשיל אך ורק עודפי עור קלים ואך ורק באזור של הבטן עצמה (העליונה או התחתונה).

אם אתם מרגישים שהבעיה של עודפי העור אצלכם היא היקפית, כלומר בעיית עודפי עור בגב ובישבן, מיני מתיחת בטן כנראה לא תתאים לכם. במקרים אלו, אתם תצטרכו לעבור מתיחת בטן היקפית. מתיחת הבטן ההיקפית מאפשרת לכם להיפטר מעודפי העור הקיימים בחלקי גוף כמו גב וישבן, מותניים ועוד.

מתיחת בטן בארץ או בחו"ל?

אם אתם מעוניינים לעבור מתיחת בטן, ההמלצה הכי גורפת היא לעבור את הניתוח הזה בארץ. אין ספק, ברחבי העולם יש מומחים בעלי שמות עולמיים בתחום הזה של ניתוחי אסתטיקה. אבל יחד עם זאת, קחו בחשבון שאין משהו יותר נוח מאשר לקבל טיפול רפואי בשפה העברית.

אם אתם עומדים לעבור את הניתוח של מתיחת בטן בחו"ל, קחו בחשבון שלניתוח הנ"ל מתלווה גם תקופת החלמה והתאוששות. מטבע הדברים, כנראה שיהיה לכם הרבה יותר קל להחלים ולהתאושש בישראל ולא בארץ זרה.

כמה עולה מתיחת בטן?

כשמדברים על מחיר מתיחת בטן, חשוב להבין שכשם שתקופת ההחלמה משתנה בין מטופל למטופל, גם כך המחיר של המתיחה משתנה מפציינט לפציינט. בסופו של דבר, כל מטופל יצריך טיפול מעט שונה, מה שמשליך ומשפיע ישירות על מחיר מתיחת בטן. באופן כללי, אפשר לציין שהמחירים נעים בין טווחים של 25,000 ₪ – 60,000 ₪ ומעלה. במקביל לסוג הטיפול שמשפיע על המחיר, כך גם המוניטין של המנתח ישליך על עלות הניתוח.

גלילה לראש העמוד