טיפים לבחירת מוצרי קוסמטיקה וטיפוח

lipstick.png

העידן המודרני מציע מגוון גדול של מוצרים קוסמטיים לנשים וגברים, טיפולים קוסמטיים, ניתוחים פלסטיים ועוד. נדמה כי מרוץ האנטי אייג'ינג לעולם אינו נגמר, וזה פותח בפני הצרכנים עולם שלם של מותגים, סוגי מוצרי קוסמטיקה, איכויות שונות של מוצרים וכו'. ולכן ריכזנו עבורכם כאן טיפים לבחירת מוצרי טיפוח וקוסמטיקה. הנה כל מה שצריך לדעת.

בימינו של 2021, גברים וגם נשים משתמשים במוצרי טיפוח וקוסמטיקה. וחשוב לדעת כיצד לבחור את המוצרים האלו, מאחר שכל אחד ואחת מאיתנו ניחנים בסוגי עור גוף שונים. בעוד שחלק מאיתנו בעלי עור שומני, אחרים יהיו בעלי עור יבש יותר. ובזמן שחלק מהאנשים הם בעלי עור פנים חלק מאוד, ישנם גברים ונשים בעלי עור פנים עם חטטים. בסופו של דבר, חשוב לדעת כיצד להתאים את מוצרי הקוסמטיקה באופן אישי.

  1. לבחור מוצרי קוסמטיקה בהתאם לעונת השנה

מעבדות קוסמטיקה מייצרות  מוצרי קוסמטיקה בהתאם לעונה בשנה. למשל, בעונת הקיץ את תרצי לבחור איפור או מייק אפ שמתאימים ללחות וחום. מהצד ההפוך, בחורף תרצי לרכוש קרמים ומייק אפ שמתאימים לעונה הקרה. כמו כן, אל תשכחי שאפשר גם לאתר הנחות, הטבות ומבצעים על מוצרי קוסמטיקה טרם תחילת העונה. לכן יהיה כדאי לרכוש מראש את המוצרים, כלומר בחורף לרכוש מוצרים עבור הקיץ ולהיפך.

  • לבחור מוצרים לפי מעבדות קוסמטיקה

ישנן מעבדות מסוגים שונים, שמייצרות מוצרים באיכויות משתנות. מעבדות קוסמטיקה מייצרות מוצרי טיפוח ואנטי אייג'ינג, מוצרי איפור, קרמים לעור הגוף ועוד. ככל שהמעבדה מוכרת יותר, ייתכן שכך מחיריה יהיו יותר גבוהים. אבל בפועל, בד"כ עדיף לשלם יקר יותר על מוצרים איכותיים. המוצרים נמרחים על עור הגוף, נספגים במחזור הדם ומשליכים על בריאות העור והגוף הכללית. וזו הסיבה לכך שחשוב לרכוש מוצרים איכותיים. אם צריך לשלם קצת יותר בכיס על מוצרים איכותיים, ייתכן שזה שווה את התוספת בתשלום.

  • ריענון של ארון מוצרי הטיפוח והקוסמטיקה

אחת לכמה חודשים, יהיה כדאי לרענן ולחדש את מדפי המוצרים שלך. מעבדות קוסמטיקה אמנם מייצרות מוצרים עם תוקף ארוך, אבל בכל זאת חשוב לחדש את ארון הטיפוח. מאחר שמוצרי לעיתים מתייבשים או מתאיידים, יהיה חשוב לאחסן אותם במקום קריר ומוצל. כך תוכלו להאריך את תוקף חיי המדף של מוצרי הטיפוח.

  • להתייעץ עם אנשי מקצוע

אם אינכם בטוחים באילו מוצרי טיפוח כדאי לכם לבחור, תוכלו תמיד להתייעץ עם אנשי מקצוע. תוכלו לפנות אל מעבדות קוסמטיקה ולקבל ייעוץ, כמו גם בחנויות שונות. בימינו אפשר להתייעץ גם אונליין, ולקבל את התשובות תוך מספר דקות בודדות. אם אינכם בטוחים בסוג העור שיש לכם, לא כדאי לרכוש מוצרי טיפוח לפני התייעצות. עור שמנוני מצריך מוצרים בהתאם, כך גם עור יבש, עור מחוטט, עור לח וכו'.

  • כדאי להמתין למבצעים על מוצרי קוסמטיקה וטיפוח

אם אתם מעוניינים לאתר מבצעים על מוצרי קוסמטיקה וטיפוח, יהיה כדאי להמתין למבצעים על מוצרי בסיס. במוצרי בסיס משתמשים באופן יומיומי בדרך כלל. כשאתם מאתרים מבצע על מוצר בסיס, כדאי לרכוש כמות גדולה ממנו. אגב, לעיתים אפשר להנות ממחירים מאוד נוחים כאשר פונים ישירות אל מעבדות קוסמטיקה למטרת רכישה. 

גלילה לראש העמוד