טיפים לטיפוח הגוף שאת חייבת להכיר וליישם

toner-906142_640 (1)

בואי נודה בעובדה שתמיד יצא מוצר קוסמטי חדש או טכניקת טיפוח חדשה, אבל מוצרי טיפוח קלאסיים נשארים קלאסיים לנצח. ולמה הם נקראים קלאסיים? מהסיבה הפשוטה שהם עומדים במבחן הזמן והתוצאה כל פעם מחדש.

אז כשזה מגיע לטיפוח הגוף שלך, מן הסתם תרצי את הטוב ביותר עבורו וגם אנחנו! הנה רשימה של טיפים יעילים לטיפוח הגוף, לא מסובכים בכלל שייטיבו עם עורך לאורך זמן.

הורידי את האיפור בכל ערב לפני השינה

אנחנו לא באמת צריכים להגיד לך את זה, אבל מדובר פה בחוק מספר אחד והחשוב ביותר שאת צריכה ליישם בין החוקים של טיפוח הגוף. אנחנו מודעים לעייפות שמגיעה בלילה ולמי יש כח לעמוד מול המראה ולהתחיל להסיר את האיפור, רק נגיד שאם תימנעי מלנקות את פנייך מאיפור, אל תתפלאי אם תקומי עם פצעון חדש. ניקוי פנים חוזר כל ערב יכול למנוע נזק רב מאחר ועור הפנים לא נושם כמו שצריך כאשר יש עליו איפור רב.

עסי את פנייך נגד נפיחות

עיסוי פנים יכול לשחרר מתח, להאיץ את זרימת הדם, לעורר שרירים, רקמות וגם את בלוטות הלימפה שלך. עם קרם או סרום ייחודי עסי את פנייך ובכך תאפשרי לקרם לחדור לעור פנייך ולהגן עליו. עם העיסוי, תוכלי למנוע פנים נפוחות ויתרה מזאת, תוכלי להימנע מהוצאת כספית מיותרת בספא או מכון יופי שיעשה עבורך בדיוק את אותו הדבר. אם את כבר מנקה את הפנים מאיפור, המשיכי אל הקרמים ועסי את פנייך לפני השינה להרפייה מושלמת.

אל תפוצצי את הפצעון

אנחנו באמת צריכים להסביר? פשוט אל תעשי את זה. אל תחפשי את אותם פצעונים, אל תסתכלי במראה מגדילה פי 10 כדי למצוא את אותם חורים שחורים. הפסיקי לחפש את אותם פגמים שגורמים לך להרגיש רע עם עצמך. את תגלי לאט לאט שעם ניקיון הפנים, גם הפצעונים הללו יעלמו כלא היו. אך אם הם שם, אל תגעי בהם.

את הקרמים שלך שימי במקפיא

אם את מכירה את עצמך כבחורה שסובלת מעיגולים שחורים של עייפות מתחת לעיניים, שמירת הקרמים ומסיכות הפנים שלך במקפיא יכולה להועיל לך רבות. קירור הקרמים עוזר להאצת הטיפול שלהם ולמעשה הקור הוא זה שעוזר בטיפול מרפא. יתרה מכך, היינו ממליצים לך להניח קרח על פצעוני הפנים שלך. הקרח יוריד את הנפיחות והאדמומיות הנפוצה סביב פצעון. כך גם מגע המים ישאיר את האזור נקי.

טיפוח הגוף הוא אחד הדברים החיוניים ביותר שתרצי לספק לעצמך, לגופך ולבריאותך. כשבראש ובראשונה את מעניקה לעצמך את מה שמגיע לך, הדבר יורגש גם אצלך וגם אצל אחרים. ומה הכי טוב? את ממש תרגישי טוב עם עצמך.

גלילה לראש העמוד