כל מה שצריך לדעת על facetite

girl-2771001_640

השמירה על עור צעיר, זוהר ומתוח מעסיק נשים רבות, שבוחרות לנסות את מגוון מוצרי האנטיאייג'ינג ואף לעבור ניתוחים פלסטיים כאלה ואחרים. לצד אלה, יש מי שמעדיפות לעבור טיפולים ביתיים במכשירים מיוחדים לשיפור מראה עור הפנים. הכירו את ה-Facetite, מכשיר מהפכני להעלמת קמטים וכתמי פיגמנטציה, בלי לעבור דרך סכין המנתחים.

מה זה מכשיר facetite ואיך הטיפול מתבצע?

Facetite הוא מכשיר טכנולוגי מהפכני, דרכו עובר עור הפנים טיפול ייחודי למיצוק והידור העור. המכשיר עובד ב-3 סוגים שונים של אנרגיה: אנרגיית חום, אשר עובדת על השכבה העליונה של העור. האנרגיה החמה מעודדת את זרימת הדם, והדם שנושא בתוכו את החמצן הוא חיוני להתחדשות התאים. בנוסף, המכשיר מעביר אנרגיית אור, היוצרת תהליכי פעולה של התאים ושיפור במטבוליזם התא. אורכי הגל יוצרים שיפור בפיגמנטציה שעל עור הפנים ואחידות בגוון העור. הסוג השלישי הוא אנרגיית RF, שהיא אנרגיית גלי רדיו, החודרת לשכבה העמוקה בעור ומעודדת ייצור של קולגן. הקולגן הינו החומר ששומר על עור מתוח. שלוש פעולות אלה, יוצרות בו זמנית אפקט אנטיאייג'ינג חזק המשפר בטווח המיידי את מצב העור. אחד היתרונות הגדולים של מכשיר Facetite, הוא שניתן לעשות את הטיפול באופן עצמאי בבית. את קצה המכשיר מעבירים בתנועות עיסוי עדינות על אזור הפנים, הצוואר והמחשוף.

מהם היתרונות של המכשיר?

למכשיר מגוון יתרונות, הנוגעים להפחתת קמטים, פיגמנטציה ואחידות בגוון העור:

  • גמישות, הידוק ומיצור עור הפנים, אזור הצוואר והמחשוף.
  • התחדשות מהירה של סיבי קולגן, אשר אחראיים על עור מתוח.
  • חיטוב והידוק של קווי המתאר באזור הלסת – מעניק מראה חטוב יותר.
  • מפחית את קמטי ההבעה – קמטי הבאה אלו קמטים הנמצאים באזור העיניים, ומופיעים גם בקרב אנשים צעירים.
  • מסייע להבהרת כתמי פיגמנטציה שטחיים מאזור השפם, בצידי העיניים ועוד.
  • מסייע לאחידות בגוון העור, למראה אחיד יותר.
  • מחזק את יכולת האגירה של לחות טבעית, לשמירה על עור גמיש ולא סדוק ויבש.

למי הטיפול מתאים?

הטיפול מתאים לגברים ונשים, לכל סוגי העור ולכל גווני העור – מעור בהיר מאוד ועד לעור כהה. המכשיר מתאים לבני 25 ומעלה, למטרת שימור עור צעיר ולעיכוב בסימני הגיל. החל מגיל 35, המכשיר מתאים לטיפול בסימני גיל קיימים, ומונע ומעכב הופעת קמטים.

תוך כמה זמן רואים תוצאות?

את התוצאה הראשונה ניתן לראות כבר לאחר הטיפול השני. יחד עם זאת, יש לבצע את הטיפול כפעמיים בשבוע למשך 10 שבועות, ולאחר מכן יש לטפל בעור הפנים בעזרת המכשיר אחת לשבועיים על מנת לשמור על התוצאות הטובות.

מהם היתרונות של הטיפול הביתי לעומת טיפול במכון קוסמטי?

  • חסכון כספי – החיסכון הכספי שברכישת מכשיר לטיפול ביתי הוא ברור, ועלותו פחותה מאשר טיפולים רצופים במכון קוסמטי.
  • נוחות – עם מכשיר facetite ביתי, אין צורך לעצור את היום ולהגיע למכון הקוסמטי פעמיים בשבוע. משתמשים במקום שרוצים, בזמן שרוצים.
  • התמדה – קל יותר להתמיד כשהמכשיר נמצא בהישג יד. הוא קומפקטי ונכנס לתיק, כך שניתן לקחת אותו איתכם לכל מקום.
גלילה לראש העמוד