כל מה שרצית לדעת על הזרקת שומן עצמי

Screenshot_23

בכל יום את מסתכלת על עצמך במראה כמה וכמה פעמים, ובכל פעם מחדש את מגלה עוד ועוד פגמים אסתטיים שמטרידים אותך. פעם אחת את לא מרוצה מהשקעים וה"שקיות השחורות" שהופיעו לך מתחת לעיניים, ביום אחר מופיעים קמטים באזורים הכי בולטים בפנים כמו הגבות וצידי השפתיים, וכמובן שיש את הימים בהם הבגדים אינם יושבים טוב ומבליטים את מצבורי השומן הסוררים שמסרבים להיעלם.

תשמחי לדעת כי קיימים פתרונות אסתטיים מצוינים עבור הפגמים האלו שאת מגלה, כי הרי הם אינם ייעלמו מעצמם. בין שלל הטיפולים האסתטיים הקיימים כיום, ניתן למצוא את שיטת הזרקת שומן עצמי שהינה פרוצדורה נפוצה לצורך שיפור מראה הפנים והגוף.

מהי הזרקת שומן עצמי?

מדובר על פרוצדורה טיפולית אסתטית בתחום הרפואה האסתטית, במהלכה מוזרק לאזור הטיפול המיועד שומן עצמי הנלקח מהגוף של המטופלת. יש להדגיש כי המונח "עצמי" בהזרקת שומן עצמי מתייחס אל השומן העצמי של המטופלת, ולא לפעולה העצמית אותה המטופלת צריכה לנקוט לצורך הטיפול.

השומן העצמי נלקח ממצבורי שומן שונים הקיימים בגופה של המטופלת, ולאחר סינון של השומן בתהליך ייעודי הוא מוזרק חזרה למטופלת באזורי הפנים והגוף אותם היא מעוניינת לשפר. תהליך ההזרקה של השומן נעשה באמצעות מחט דקה, או לחילופין דרך קנולות המוחדרות לגוף באמצעות חתכים זעירים באזורים הייעודיים להזרקה.

מתי ניתן לעשות הזרקת שומן עצמי?

כיוון שתהליך ההזרקה מתבצע באמצעות שומן עצמי הנלקח מהגוף של המטופלת, ניתן לבצע את ההזרקה באזורים שונים בגוף ובפנים. באמצעות הזרקת שומן עצמי לפנים ניתן לטפל באופן אסתטי בפגמים שונים כמו מילוי קמטים, חריצים ושקעים שנוצרו בפנים ומשפיעים על המראה הרענן והבריא של עור הפנים. גם כדי להגיע לתוצאות של אפקט הרמה באזורים שונים בפנים כמו הרמת עצמות לחיים, סנטר וכן מילוי ועיבוי שפתיים ניתן לעשות זאת באמצעות טיפולי הזרקת שומן עצמי בפנים.

נוסף לטיפולי אסתטיקה לצורך שיפור מראה עור הפנים, הזרקת שומן עצמי מאפשרת להשיג מראה יפה ואסתטי יותר גם עבור אזורים נוספים בגוף כמו הישבן והחזה. כיוון שהמטרה המרכזית בהזרקת שומן עצמי היא לצורך השגת נפח, אפקט הרמה ומתיחת העור באמצעות הזרקת השומן העצמי לישבן ולחזה ניתן לפסל ולעצב את האזורים האלו בגוף, וכך להשיג מראה צעיר, מחוטב ואסתטי הרבה יותר. כדי לקבל מידע מועיל נוסף על שיטה זו, קראו על חתך הזהב מגזין טיפולים אסתטיים.

מה היתרונות של הזרקת שומן עצמי?

טיפולי הזרקת שומן עצמי יאפשרו למטופלות ליהנות משתי יתרונות בטיפול אחד – גם עיצוב מראה העור בפנים והגוף, וגם היפטרות ממצבורי שומן עיקשים הנמצאים בבטן, ירכיים, מותניים ועוד. תהליך הטיפול כוללת בראשונה שאיבה של שומן עצמי הנלקח מאותם מצבורי שומן עודפים, כך שניתן למעשה "להעביר" את השומן שאינו רצוי לשטח ייעודי בגוף הזקוק לניפוח, הרמה והגדלה.

שימוש בפרוצדורה זו לעומת פרוצדורות אחרות בתחום טיפולי האסתטיקה משיג תוצאות ארוכות טווח, שכן טיפולי מילוי ועיבוי אחרים עושים שימוש בחומרים מלאכותיים, ואילו בטיפולי הזרקת שומן עצמי מדובר על שימוש בחומר / שומן הטבעי של הגוף שאינו מתכלה מהגוף בדומה לחומרים מלאכותיים.

גלילה לראש העמוד