למה חשוב שתשתמשי בסרום כחלק משגרת הטיפוח שלך?

4.png

סרום ויטמין c  מומלץ

כולם יודעים על היתרונות של ויטמין c. בכל הקשור לעור שלנו הוא מסייע בבעיות עור, בפיגמנציה, ומועיל לאנטי אייג'ינג. סרום ויטמין c מומלץ לשימוש כי הוא מונע נזקי חמצון, מעניק זוהר לפנים, מבהיר כתמים ועוד. ריכזנו עבורכם את היתרונות העיקריים שיאפשרו לכל אחת להבין למה היא חייבת סרום ויטמין c כחלק משגרת הטיפוח האישית שלה. 

למען טיפוח פנייך

היתרון ב סרום וויטמין c שלך הוא הפעילות שלו כגורם לפירוק כתמי מלנין, כמנטרל רדיקליים חופשיים בעור וכמשפר את המראה הכללי של הפנים. מי שחשוב לה הטיפוח האישי של העור ומודעת לצורך בכך תרכוש סרום ויטמין c  מומלץ באיכותו. 

יתרון ראשון – מיצוק העור וייצובו

אז בשגרת הטיפוח שלך יש לרוב סבון פנים, שבו את משתמשת בזמן שאת מצחצחת שיניים. אחר כך את ודאי מורחת את קרם הפנים שלך, ומשם ממשיכה למייק אפ, לפודרה, לשפתון, לסומק, לצלליות. אנחנו אומרים הופ הופ, עצרי כאן! הרבה לפני שאת משתמשת בקרם הפנים היום יומי אל תשכחי את הסרום שיבריק את פנייך ליום שגרתי משמח ויפה, ולא רק יבריק, אלא יעניק לעור מיצוק אמיתי לפחות ליום שלם של עבודה מהנה כשאת בשיאך. 

יתרון שני – חידוש תאי העור

ככל שתטפחי את פנייך, כך תרגישי זוהרת יותר, יפה יותר ושמחה יותר כי אין מה לעשות, מראה הפנים שלנו משפיע גם על מצב הרוח שלנו. כולנו הרי רוצים להיראות טוב. מריחת סרום ויטמין c מומלץ מדי יום גם למען חידוש תאי העור שלך. את תרגישי חלקה יותר, נעימה יותר, וחשוב לא פחות – המייק אפ והאיפור שיגיעו אחר כך יימרחו בצורה אחידה, קלה וטבעית  כשעור פנייך מתחדש תודות לסרום האיכותי.

יתרון שלישי – גוון אחיד לעור

בדיוק כמו המייק אפ שנועד להחליק את פנייך ולהעניק להם אחדות בעור, כך הסרום מעצים יותר ויותר את אותו גוון אחיד. לאחר מריחת הסרום את מורחת את המייק אפ וכבר מרגישה איך עורך מתמזג באלגנטיות יפה עם הסרום המלא בוויטמין c שרק מעצים את יופייך ואת עורך האחיד.

יתרון רביעי – טשטוש כתמי עור

את קמה עייפה מהמיטה ומבחינה בכהות מתחת לעיניים. המראה הזה מדיר שינה מכל אחת, ולכן סרום ויטמין c מומלץ גם לצורך טשטוש כתמי העור מתחת לעיניים ובעור הפנים הכללי. במהירות רבה ובמריחה יום יומית תזכי לראות איך מראה פנייך משתפר, הכתמים מטשטשים והמראה שלך זוהר יותר מתמיד.

יתרון חמישי – מניעת קמטוטים

אין מה לעשות, במהלך השנים אנחנו נחשפים ונחשפות לקרינת השמש ובגיל מאוחר יותר אנחנו מתחילים כבר להבחין בכתמים ובקמטוטים. נכון שהגיל עושה את שלו ואי אפשר למנוע קמטים (אבל אפשר ליישר אותם באמצעים כאלה ואחרים), סרום ימנע את מראה הקמטוטים שמפריע לך בצידי העיניים, מתחת לעיניים ובצידי הפה. 

לסיכום, בקלות ובמהירות תוכלו באמצעות סרום ויטמין c מומלץ ואיכותי להיטיב עם מראה הפנים, להצעיר אותם, למצק ולהעניק להם מראה זוהר שיגרום לך להרגיש יפה יותר מתמיד. 

גלילה לראש העמוד