מתיחת בטן ללא ניתוח

תוכן עניינים מהיר

אלא אם כן ניתוח פלסטי פולשני הוא האפשרות האחרונה שיש לכם להסרת שומן מהבטן, בהחלט כדאי לבצע את ההליך ללא ניתוח, אבל אל תצפי לתוצאות בן לילה. ניתן היום לבצע מתיחת בטן ללא ניתוח בבתי חולים רפואיים ומרכזי טיפולים פלסטיים מוסמכים רבים, בגישות שונות שיכולות לעזור לך עם מצוקת השומן בבטן.

קיימות שיטות שונות להסרת שומן מהבטן – החל משינויים באורח החיים, כמו למשל הקפדה על תזונה נכונה ופעילות גופנית קבועה, ועד לקבלת החלטות בריאות, אבל האמת היא שאם את חושבת על הליך גדול יותר להסרת שומן מהבטן, כנראה שהשיטות האלו לא הניבו תוצאות משביעות רצון עד היום.

מה זה אומר – מתיחת בטן ללא ניתוח?

כשאת שוקלת את ההליך המתאים לחיסול השומן העודף מהבטן, אפשרויות מתיחת בטן ללא ניתוח נכנסת לתמונה.

להבדיל מהניתוחים הפולשניים, כמו מתיחת בטן מלאה או מיני מתיחת בטן, ההליכים הכירורגיים הלא פולשניים הם מהירים יותר, דורשים פחות זמן הכנה, מגיעים עם מעט כאבים או בכלל לא, ותהליך ההחלמה תלוי בך ובאופן שבו תקפידי על ביצוע הנחיות הרופא לאחר ההליך.

מתיחת בטן ללא ניתוח היא הליך כל כך קל, עד שתוכלי לבצע אותו אפילו בזמן הפסקת הצהריים שלך, אבל מכיוון שהבטן היא שטח גדול יחסית בגוף, כדאי שתקדישי פרק זמן מתאים כדי שניתן יהיה לבצע את ההליך כראוי.

אם יש לך ציפיות מציאותיות, יש הליך שיכול להתאים לך

בכל הליך כירורגי, חשוב ביותר להבין שבלי קשר לטכניקה הנבחרת, צפויות כמה תופעות לוואי, וחשוב עוד יותר להבין שכל אדם מגיב באופן שונה לטיפול, והחוויה שלו יכולה להיות חיובית או שלילית. אז הנה כמה טכניקות שאינן פולשניות לחסל שומן עודף מהבטן:

פיסול הגוף בקור

פיסול בקירור לבטן הוא ההליך הראשון ברשימת אפשרויות מתיחת בטן ללא ניתוח, לא רק מפני שהוא נחשב להליך הטוב ביותר, אלא מפני שהוא פופולרי ביותר בקרב רוב האנשים שמבקשים להסיר מעט שומן עודף מהבטן, ויכולים לסבול בנוחות טמפרטורה קרה להסרת תאי שומן.

הליך זה משתמש במכשיר שנקרא קריוליפוליזה, שמפעיל טמפרטורות קרות בטווח בטוח על הבטן, כדי להרוג את תאי השומן שמתחת לפני העור. בהמשך, תאי השומן המטופלים מסולקים מהגוף ומשאירים אותך עם גוף מחמיא וקווי מתאר חדשים, בתוצאות שתראי בתוך מספר חודשים.

אין צורך בניתוח, הרדמה, מחטים או כל הלך פולשני אחר

בהתאם להצטברות השומן ושטח הפנים שיש לטפל בו, יהיה צורך לחזור על התהליך מספר פעמים כדי להשיג את התוצאה הרצויה. תופעות הלוואי של טיפול בקור הן נפיחות, אדמומיות, חבורות מהקור שהמוליך המחובר למכשיר מפעיל על העור, התכווצויות שרירים, או גירודים. אך כל התופעות האלה הן זמניות וייעלמו לאחר מספר ימים או שבועות.

אז אם השומן העודף בבטן הופך לבעיה אסתטית מבחינתך, והבגדים שלך לא מתאימים, לא משנה כמה את מרעיבה את עצמך או מזיעה במכון הכושר, פיסול קירור הוא אפשרות שכדאי שתיקחי בחשבון לצורת הליך מתיחת בטן ללא ניתוח. התהליך יפחית 25% ממצבורי השומן העודף שלך, ויימשך כשעה או יותר.

טיפול בחום להסרת שומן מהבטן

זוהי שיטה נוספת של הסרת שומן עודף מהבטן ללא ניתוח, באמצעות שימוש בטיפול בחום כדי להמיס את השומן. בהליך זה, מופעל חום על השכבה התת עורית, בגלי תדר באורכים שונים, שמעוררים ייצור קולגן המסייע להחלקת העור. גם בהליך זה, תאי השומן המטופלים נשטפים מהגוף בהליך טבעי.

עם סיום הטיפול, הרופא יחבוש את האזור המטופל כדי להקל על הנפיחות, ותוכלי לשוב לשגרה בקלות. זהו הליך שאינו פולשני שמשתמש במצלמות אינפרא אדום ובגלאי תרמי על מנת לווסת את כמות החום שחודרת לעור, כדי למנוע תופעות לוואי משמעותיות.

טיפול בלייזר לסילוק עודפי שומן מהבטן

זהו הליך נוסף של מתיחת בטן ללא ניתוח, המשתמש בלייזר כדי להסיר רקמות שומן רופפות מהבטן, באמצעות המסה. בהליך זה, תתבקשי לעבור שש פרוצדורות, שנמשכות עשרים דקות כל אחת, על מנת להשיג תוצאה טובה.

ההליך מתאים לנשים שיש להן מצבורי שומן קטנים בבטן והן מתקשות להיפטר מהן באמצעות דיאטה או פעילות גופנית, אך הוא אינו מתאים לנשים שסובלות מעודף משקל משמעותי או מהשמנת יתר. קריטריונים נוספים להצלחת גישה זו הם הקפדה על תזונה נכונה לפני ולאחר ההליך, ופעילות גופנית קבועה.

מה עוד כדאי שתיקחי בחשבון כשאת שוקלת מתיחת בטן ללא ניתוח?

בכל הליך שתבחרי, תוכלי לראות תוצאות ברורות כעבור שלושה עד ארבעה חודשים, ואחרי כל טיפול את יכולה לחזור לשגרה היומית שלך, כולל לעבודה, למטלות יומיות או לפעיות גופנית, באופן מידי.

נשים שרוצות לטפל בשומן העודף בבטן ואינן מעוניינות לעבור הליכים פולשניים, והן נמצאות במצב בריאותי טוב, עם גישה מציאותית לגבי התוצאות, יכולות לבחור את אחת מגישות הטיפולים, ללא חשש.

הבחירה בהליך היא החלטה אישית וכדאי לקבל אותה ביחד עם מנתח פלסטי מוסמך כדי לבחון את כל שיקולי היתרונות והחסרונות של כל הליך, ולבחור את הגישה שהכי תתאים למצבך האישי.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד