ניתוח אף לגברים

תוכן עניינים מהיר

כמו כל הניתוחים הפלסטיים האחרים שנשים מבקשות לעבור רק כדי לשפר את המראה שלהן, גם לגברים ניתנת היום ההזדמנות לשפר את המראה שלהם באמצעות אותם הליכים קוסמטיים. ניתוח אף לגברים, למשל, הופך להיות פופולרי יותר ויותר לא רק בארצות הברית ואירופה, אלא גם בישראל, וזוהי עדות נוספת לאופן שבו התפתח מושג היופי לאורך השנים.

גם שיעורי שביעות הרצון של גברים מניתוחי אף גבוהים מאוד, במיוחד כשההליך מבוצע על ידי מנתח פלסטי מומחה בניתוחי אף לגברים. אבל לפני שתרוצו לעבור את ההליך, חשוב שתבינו כמה היבטים שקשורים אליו. אז הנה המידע השלם על ניתוח אף לגברים, שיעזור לכם להבין את היקף ההליך, ולאילו תוצאות אתם יכולים לצפות.

איך מבנה האף של גברים שונה ממבנה האף של נשים?

למרות שניתוח אף לגברים מתבצע בהתאם לאותן טכניקות וסוגי ניתוחי אף שמנתחים מבצעים בהליכים לנשים, המטרה העיקרית בהלך לגברים שונה באופן משמעותי מבחינת התוצאות האסתטיות. מכיוון שהיופי של נשים כולל אף קטן יותר, ניתוחי אף לגברים מכוונים לכיוון אחר.

האף של גברים כולל בדרך כלל גשר ישר וקצה אף בולט, המתנשא בזווית של תשעים מעלות בין האף לשפה העליונה, בעוד שלנשים יש קימורים רכים וזווית מעט שונה כנגד השפה העליונה. גשר האף של גברים ממוקם גבוה יותר והוא רחב יותר בהשוואה לנשים, וגם קצה האף שלהם שונה ממבנה קצה האף של נשים.

ניתוח אף לגברים: האם ההליך שונה מההליך שנשים עוברות

ניתוח אף לגברים הוא אותו ניתוח אף שנשים עוברות כדי לעצב מחדש ולשפר את פרופיל האף שלהן. הסיבה העיקרית לניתוח אצל גברים זהה לסיבה של נשים, והיא להשיג תוצאות של אסתטיקה משופרת לפנים.

אבל זה לא הכול. גברים יכולים גם לפנות לניתוח אף על מנת לטפל בפגמים מבניים נפוצים שעשויים לתרום למחלות או להפרעות מסוימות, כמו דום נשימה בשינה, תיקון מחיצה באף והפרעות נשימה אחרות.

ניתוחי אף לגברים או לנשים כוללים את אותם שלבים וטכניקות, אך יש להם מטרות שונות

ברוב המקרים, גברים עוברים ניתוחי אף כדי ליישר את גשר האף ולהגדיל את רוחב האף לאמצע. באופן יחסי, נשים עוברות ברוב המקרים ניתוחי אף במטרה לשפר מראה של אף רחב מדי או לתקן ולעצב מחדש את האף.

על המנתח הפלסטי להתבונן ביעילות בבעיה האסתטית התפקודית של האף כשהוא מטפל בגברים, כך שניתן יהיה להתאים אישית את הניתוח ולהבטיח שההליך יסייע לגברים להשיג מראה פנים מאוזן וטבעי.

איזון ושיפור תווי הפנים

תוצאות ניתוח אף לגברים יכולות להבטיח שהאף יאזן את תווי הפנים של המטופל, כולל הפרופורציות של הלחיים, הסנטר והעיניים. הניתוח נדרש על מנת לעזור לגברים לשפר את הסימטריה שלהם בפנים, לפתח את צורת האף וגודלו, להפחית את המראה של פגמים ובליטות בגשר האף, ולעצב את קצה האף.

ניתוח אף לגברים יכול גם להגדיל את האף, אם זו המטרה. יש גברים שמאמינים שהם יכולים רק להקטין את האף שלהם באמצעות ההליך, אבל מומחה ניתוחי אף לגברים יכול להשתמש בסחוס שנלקח מהאוזן או מהצלע, למשל, על מנת להוסיף מבנה לאף, ולהשיג את התוצאות המבוקשות.

האם ההליך מסובך?

בניגוד לסברה הרווחת, לפיה ניתוח אף לגברים הוא ניתוח קוסמטי שמתבצע בקלות ובפשטות, הליך זה הוא ניתוח מורכב, וככזה, יש לבצע אותו רק אצל מומחה. בחירת המנתח הפלסטי המקצועי והמיומן היא הצעד הראשון בתהליך, על מנת להבטיח השגת תוצאות בהתאם לציפיות המציאותיות לגבי מראה האף לאחר הניתוח.

ברוב המקרים, אפשר לחזור לעבודה או ללימודים כעבור שבוע

תהליך הריפוי שונה אצל כל מטופל, אבל ברוב המקרים תקופת ההחלמה מסתיימת בתוך מספר ימים. ובהתאם לאופי ההליך שבוצע, ניתן לחזור לעבודה או ללימודים בתוך שבוע. עדיין תתרחש נפיחות, ובחלק מהמקרים היא עשויה להימשך גם שנה, אבל בקושי ניתן יהיה להבחין בה.

האף פשוט נראה טוב יותר ויותר בכל יום. חשוב להקפיד שלא להיות פעילים מדי עד שהמנתח ייתן את האור הירוק. יש להימנע ממכות באף והגדלת לחץ הדם על מנת להאיץ את הריפוי.

יתרונות ניתוח אף לגברים

יש יתרונות רבים שקשורים לניתוחי אף לגברים, והם כוללים:

סימטריה משופרת של האף: ניתוח אף מוצלח לגברים יכול לאזן ולפתח את תווי הפנים שלהם מבלי שניתן יהיה לראות שהם ביצעו הליך מלאכותי או כירורגי.

התמודדות עם ליקויים תפקודיים ומבנים באף. טיפול בשחזור האף תוך פתרון הפרעות נשימה או שינה, אפשרי עם ניתוח אף.

ביטחון עצמי משופר. ניתוח אף לגברים יכול לשפר את מראה הפנים של המטופל, ולהוביל להגברת ההערכה העצמית שלו, כך שהוא מרגיש בטוח יותר לקיים אינטראקציה חופשית יותר עם אנשים אחרים.

מרפאות קוסמטיקה רבות מתפרסמות בזכות ניתוחי האף לגברים שהן מבצעות כאופציה מצוינת לשיפור המראה של גברים. אבל למרות שהניתוח מציע יתרונות רבים לאורך זמן, עדיין חשוב שהמנתח הפלסטי יזכיר למטופלים את המידע המלא על הניתוח עוד לפני ההליך, כמו למשל סיכונים וסיבוכים אפשריים, ותקופת ההחלמה.

חושבים שצריך לשמור את הניתוח בסוד? האמת היא שזה לגמרי תלוי בכם

כל גבר מתמודד עם "החדשות" לגבי עיצוב האף שלו כמו שהוא רוצה. גברים רבים בוחרים שלא לשתף את כל הסובבים אותם, ומעדיפים שלא לספר לחברים מזדמנים או עמיתים לעבודה, על ניתוח האף שלהם.

חלק מהגברים מופתעים מהעובדה שבמקרים רבים השינוי בתווי הפנים שלהם אינו גלוי או משמעותי. לאחר הניתוח, גברים רבים זוכים למחמאות על מראה העיניים שלהם או החיוך היפה שלהם; ואלו מחמאות שהם מעולם לא קיבלו.

הסיבה לכך היא שלאחר ניתוח אף לגברים אצל כירורג פלסטי מומחה, האף שלכם כבר לא יתפוס את מלוא תשומת הלב כשאנשים יפגשו אתכם. ברוב המקרים, הסד המורכב על האף לאחר הניתוח מוסר כעבור יום או יומיים, והשינוי החיובי יכול להתגלות כבר מיד.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד