ניתוח הרמת חזה – איך בעצם זה מתנהל?

doctor-1228627_640 (1)

הגוף משתנה בהתאם לתורשה וכך גם השפעות הגיל, זו יכולה להיות לידה, אבל בהחלט יכול להיות כי מדובר גם על לידות- כל אלה בהחלט משפיעים על נראות השד וכך גם על רקמת העור. במצב הנ"ל הנפח יורד ולצד זה גם עניין האלסטיות של העור ובסופו של דבר לצניחת השד. רוצים למנוע את התרחיש הבא? קשה לכן להסתכל על התוצאה הסופית של ניתוח השרוול או ההרזיה שביצעתן לאחרונה? הגיע הזמן לשנות את נראות החזה באמצעות הליך של ניתוח הרמת חזה. 

הקשר בין דימוי עצמי גבוה לבין ניתוח הרמת חזה 

לעיתים נדמה כי ניתוח הרמת חזה מדבר אך ורק על הנראות הפיזית ועל הבריאות ומאידך, מדברים כאן גם על התחושה הפנימית של האישה. כן, יש בהחלט נשים שיעידו כי זה מפריע להן ולכן עושות את הצעד שישיב להן את הביטחון האבוד – ניתוח הרמת חזה שישפר את הנראות של החזה על הצד הטוב ביותר. יש לא מעט פתרונות שנשים רואות בהן טובים, מאידך, במצב בהם הרקמה של החזה פגומה שום פעילות ספורטיבית או חזיית פוש אפ ישפרו את המראה. באמצעות ניתוח הרמת חזה על ידי פלסטיקאי מוצלח ניתן לקבל תוצאה אפקטיבית ולטווח הזמן הארוך ביותר. 

כיצד מתנהל ניתוח הרמת חזה? 

ניתוח הרמת חזה משפר את הנראות של החזה הנפול ומשיב לו את המראה הזקור והיפה בדיוק כמו לפני הלידות, הדיאטה והשנים. אם כן, בניתוח המבוצע על ידי פלסטיקאי מיומן יעוצב החזה מחדש וזאת גם על ידי הסרת עודפי עור ומילוי השד בהתאם למידת הצורך ובקשת המנותחת. את הניתוח מבצעים באמצעות הרדמה מלאה והוא יכול להיות עם השתלת שתל בחזה או ללא- תלוי בכמות/ גודל השד. 

למי מתאים ניתוח הרמת חזה? 

לרוב מי שתתאמנה להליך ניתוח הרמת חזה תהיינה נשים עם חזה נפול במיוחד- בעיקר נשים שצריכות עזרה בעניין שיקום המראה, שיפור ההופעה אבל הכי חשוב? שיפור הביטחון העצמי. לצד נשים שרוצות להשיב את הנראות המושלמת מגיעות גם נשים עם רקמת שד גדולה וכאן נכנס גם ההיבט הבריאותי לתמונה. באמצעות הקטנת השד והרמתו תוכלנה אותן נשים להשתלב בצורה קלילה יותר בלא מעט מטלות ולשנות את אורח חייהן מהקצה אל הקצה.  

ניתוח הרמת חזה – כמה זמן נדרש להחלים? 

לאחר ניתוח הרמת חזה יש להצטייד בחזייה מתאימה ללא ברזלים, את החזיה יש ללבוש חודש וחצי במשך יום ולילה. בשלב ההחלמה אסור לבצע פעילויות מוגזמות לרבות פעילות ספורטיבית מאומצת וזאת בכדי למנוע פגיעה ודימומים מיותרים. כמו כן ייתכן ויופיעו כאבים באזור אבל החדשות הטובות הן כי ניתן למזערן באמצעות משככי כאבים מתאימים. 

גלילה לראש העמוד