ספירולינה לבריאות העור: איך מזון-על זה יכול לעזור לכם להבריא את העור

אצת ספירולינה

אם אתם בוחנים את אריזות מוצרי הטיפוח המהימנים ביותר שלכם, אתם עשויים לשים לב שלחלק מהמרכיבים הבולטים יש יתרונות שווים לתזונה שלכם. הסיבה לכך היא שלרוב המזונות יכולים להיות יתרונות משמעותיים לעור.

ומה שמעניין כאן זה שיש מזון-על אחד, שנקרא ספירולינה, שנושא יתרונות חשובים במיוחד לעור. ספירולינה חדרה לתודעת הציבור על ידי תוספי תזונה ואבקות שייק, ועשתה את דרכה במהירות לתכולת כמה ממוצרי העור היעילים ביותר – ולא בכדי.

היתרונות הבריאותיים של ספירולינה

הזנים הנפוצים ביותר של אצות כחולות-ירוקות הנמצאות בתוספי תזונה הם מסוג Arthospira (שביחד נקראים ספירולינה).

והסיבה לכך שרכיבים אלו נקראים מזון-על ונמצאים בנוסחאות בריאות ויופי, אינו נובע רק מצבעם הירוק – אם כי זו תוצאה של המרכיבים העוצמתיים – אלא מכיוון שהאצות הכחולות-ירוקות מספקות מקור עשיר לחומרים מזינים, כולל חלבון, פחמימות מורכבות, שומנים, ויטמיני K, E, ו-A, בטא-קרוטן- ו-B-complex.

אבל אין צורך לפתוח את הבוקר עם משקאות מוזרים

וגם אין צורך להתחיל לשתות שייקים ירוקים בכמויות כדי ל השיג את יתרונות היופי של ספירולינה. אפשר לבחון כמה מהמוצרים המובילים שמורכבים ממזון-על זה ולהבין איך הם יכולים לעזור לבריאות העור שלכם.

תכולת יתרונות אנטי אייג'ינג

אחת הסיבות הבולטות ביותר להשתמש בספירולינה בשגרת היופי שלכם הי התוכן העשיר בנוגדי חמצון שיכולים לעזור בהגנה על העור והגוף מפני רדיקלים חופשיים. ספירולינה מנטרלת רדיקלים חופשיים ורעלים אחרים הגורמים לסימני הזדקנות מוקדמים.

סרום פנים אנטי אייג'ינג מכיל כוח משולב של ספירולינה, מי חמצן, מים טהורים וחמצן טהור, שמספקים לעור הפנים פרץ של הידרציה, ויטמינים ומינרלים חיוניים, שלא לדבר על זה שהוא חושף גוון בהיר ומטהר יותר.

הגנה על העור

בנוסף לנטרול רדיקלים חופשיים עם נוגדי חמצון, לספירולינה יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות גם להאט את סימני ההזדקנות. כמה מחקרים מדווחים כי ספירולינה מספקת פעולות נוגדות חמצון חזקות ואנטי דלקתיות, שאחראים להיפוך הזדקנות העור.

שטיפת הפנים היא חלק מרכזי בשמירה מפני תוקפנים סביבתיים – כמו זיהום, לכלוך ושברים אחרים. וחומר ניקוי שמכיל ספירולינה יעיל לניקוי העור. חומרי ניקוי לפנים שמכילים ספירולינה מנצלים את היתרונות האטי אייגי'נג באמצעות היפטרות ממזהמים, חיזוק גמישות העור, שיפור ייצור הקולגן ובמיוחד השגת מראה ותחושה של ניקיון ורעננות.

ניקוי רעלים לעור

לספירולינה יש גם תכונות ניקוי רעלים שניתן להשתמש בהן היטב בטיפול בעור. כלורופיל מספק תכונות ניקוי חזקות, באמצעות משיכת וסילוק מתכות כבדות מהגוף לפני שהן מגיעות לאחסון ברקמת העור.

אחת השיטות הטובות ביותר להשיג את יתרונות ניקוי הרעלים של ספירולינה היא באמצעות מסכת פנים עשירה בחומרים מזינים.

מסכת החמר המכילה אצות מנצלת את יתרונות היופי של האצות, יחד עם מרכיבי מפתח נוספים, כמו אלוורה, חומצה סליצילית, וויטמין C, על מנת לחטא נקבוביות, להשיל תאי עור מתים, להגביר את האלסטיות ולספק לעור הגנה של חומרים מזינים אנטי אייג'ינג שיכולים להגן עליו מפני תוקפנים סביבתיים שונים.

גלילה לראש העמוד