קרם פנים מומלץ נגד קמטים – כיצד בוחרים את מה שנכון עבורנו?

Face Cream

לא מעט אנשים, גברים ונשים, בוחרים בשלב מסוים של חייהם להתחיל ולהשתמש בתכשירים שונים, כולל קרמים, מתוך כוונה להטיב את מראה הפנים שלהם ובין היתר, להילחם בקמטים שמופיעים עליהם עם הזמן. 

כידוע, עם השנים, נוצרים על הפנים שלנו יותר ויותר קמטים על הפנים, זה נובע כתוצאה משינויים במבנה העור וכן כתוצאה מכך שאנחנו מבצעים הרבה מאוד תנועות והבעות פנים, אשר יוצרות את הקמטים שנשארים על הפנים. לכן אפשר להוסיף גם השפעות חיצוניות, בין אם מדובר בחומרים ובין אם מדובר בהשפעות של מזג אוויר אשר משפיעות גם על מבנה העור וגם על ההתנהלות שלו. 

קרם פנים מומלץ נגד קמטים הוא לא התכשיר היחידי שאנחנו יכולים להשתמש בו כנגד קמטים. כידוע, אנשים רבים בוחרים להשתמש באמצעים הרבה יותר "קיצונים", כמו למשל טיפולי הזרקות, טיפולי לייזר, ניתוחים ועוד. אך בדרך כלל, מאחר ולא כולם מעוניינים לנקוט בגישות של טיפול קיצוניות, אזי שמרבית האנשים בוחרים להיעזר בקרמים ובתכשירים שונים שיכולים לעזור, אפילו אם מדובר על שיפור במראה ובתחושה ולא על שינוי מהותי.  

לפני שאנחנו נסביר כיצד בוחרים קרם פנים מומלץ נגד קמטים וכיצד אנחנו יודעים איך להשתמש בו, חשוב להבין מדוע לפעמים שימוש בקרמים ובתכשירים אחרים, עדיף על פני טיפולים יותר מתקדמים, כמו אלה שציינו קודם לכן. 

ראשית, מדובר על שימוש הרבה יותר פשוט, נוח וקל מאשר טיפולים אחרים המחייבים פנייה אל רופא או לעיתים מספר טיפולים, מדובר על משהו הרבה יותר ממושך, הרבה יותר קפדני. 

שנית, שימוש בתכשירים יכול להתבצע בתנאים שלנו מתי שנכון לנו. אנחנו יכולים לעשות שימוש בתכשירים מתי שאנחנו רוצים (בהתאם כמובן להוראות), אנחנו יכולים לקחת איתנו את התכשיר לכל מקום ולהשתמש בו. 

שלישית, מדובר על טיפול שמכיל הרבה פחות תופעות לוואי מאשר טיפולים כמו למשל, הזרקות או לייזר. נכון שגם כאן, מדובר בטיפולים שתופעות הלוואי שלהם די מצומצמות ואינן שכיחות, אך עדיין, יש מקרים בהם ההשפעה על העור יכולה להיות מהותית ובעייתית. במקרה של אותם תכשירים, אזי שמדובר על תופעות לוואי די מצומצמות ומאוד לא שכיחות. 

ארבע, אותם תכשירים הם זולים יותר, בין אם משתמשים בהם פעם אחת ובין אם משתמשים בהם באופן עקבי לאורך זמן. 

כיצד בוחרים באילו תכשירים להשתמש?

צריך להדגיש, אנחנו יכולים למצוא קרם יום וכן קרם לילה מומלץ וחשוב להבין את ההבדלים ביניהם. מדובר על קרמים שונים, אשר כפי שניתן להבין, באחד מהם אפשר לעשות שימוש ביום ובשני רק בלילה, לפני השינה. שכן לזמן הזה בו אנחנו ישנים יש השפעה מסוימת על העור ולכן חשוב לנצל אותו לשם כך. 

אנחנו נבחר את הקרם הנכון והמומלץ עבורנו על פי פרמטרים שונים. לפני שנציג אותם, רצוי להדגיש, בטרם אנחנו ממהרים לקנות תכשיר כזה או אחר, יהיה נכון גם לקרוא על התכשירים, גם לקרוא על הטיפול עצמו וכן להתייעץ עם אנשי מקצוע שידעו לאפיין בצורה נכונה את סוג העור ואת הצרכים שלנו. 

הפרמטר הראשון על פיו אנחנו נבחר תכשיר, קרם פנים ליום או ללילה, יהיה כמובן סוג העור ומה בדיוק הוא צריך בשביל שנוכל להתמודד עם הקמטים שנמצאים עליו. הכוונה היא לעור לח, יבש, עור צעיר או מבוגר ועוד. 

הפרמטר השני, הוא סוג החומר, עד כמה הוא מרוכז, עד כמה הוא חזק, עד כמה ההשפעה שלו היא מיידית. חשוב שאנחנו נבחן את ההשפעות של החומר על עור הפנים, עד כמה אנחנו יכולים לסמוך שהוא יספק עבורנו את השירות כפי שאנחנו מצפים לכך. 

הפרמטר השלישי, אופי השימוש בתכשיר, כמה פעמים ביום אנחנו אמורים למרוח אותו, כמה פעמים ביום אנחנו אמורים להשתמש בו, ומה אפשר לעשות לאחר מכן. 

צריך להדגיש עוד נקודה והיא, אם עור הפנים שלנו מתמודד עם פצעים וסדקים מסוגים שונים, חשוב לקחת את זה בחשבון ולא למהר לקנות כל סוג של תכשיר. יש לבחון האם התכשיר ידע להתמודד עם הפצעים, האם הוא ידע לרפא אותם או לפחות לא לגרום להחמרתם. ייתכן מאוד שנצטרך לטפל קודם באותם פצעים על מנת שנוכל להמשיך ולעבור לטיפול בקמטים עצמם. 

איפה נכון לקנות תכשירים כאלה?

כפי שאנחנו יודעים, היום אפשר למצוא מגוון רחב של מקומות בהם ניתן לקנות קרם פנים נגד קמטים. בין אם זה חנויות שמציעות מגוון תכשירים של חברות שונות, חנויות קוסמטיקה שונות, אצל קוסמטיקאיות שמציעות תכשירים וקרמים למכירה וכן באתרי אינטרנט שונים. 

האופציה המומלצת ביותר היא לרכוש תכשירים כאלה אצל החברות עצמן, אלה שמייצרות ומשווקות את המוצר. אפשר לעשות את זה בחנויות שלהן או דרך אתרי האינטרנט שהן מפעילות. בצורה כזו גם נרכוש את המוצר המקורי, האיכותי ביותר שיש, וכן נוכל לקבל את כל המידע הנדרש לנו בנושא. מידע רחב ומגוון שיכול לעזור לנו להחליט באיזה תכשיר להשתמש. 

לסיום, מאחר ויש לא מעט תכשירים שיכולים לעזור לנו להתמודד עם קמטים, הרי שאנחנו יכולים לעשות השוואה בין המפרטים השונים וכך נוכל להחליט איזה מבין התכשירים הוא הכי טוב עבורנו על פי סוג העור ועל פי המצב שלו. 

 

גלילה לראש העמוד