שיטות להגדלת חזה

תוכן עניינים מהיר

אם נערוך סקר בקרוב כלל הנשים והגברים בארץ, כמו בעולם המערבי בכלל, סביר להניח שנגלה כי מרביתם אינם מרוצים לחלוטין מהמראה החיצוני שלהם. אלא שלמרות הנתונים הללו, רובנו המוחלט אינו נוקט בצעדים משמעותיים כדי לשנות זאת, ומשלל סיבות (לא, כסף הוא לא אחד מהם, ברוב המקרים – שכן המחירים יורדים והטכנולוגיות רק משתבחות עם הזמן). אך הסיבה המרכזית שכנראה מניעה, או יותר נכון לא מניעה אותנו לעשות שינוי – היא בבסיסה הפשוט ביותר פחד. החשש מהלא מוכר, משינוי גדול וממה תגיד הסביבה, או במקרים רבים גם החשש מניתוח פלסטי של ממש הוא מהנפוצים ביותר בעולם, וכאמור הוא זה שגורם לנו להתבצר בעמדה שלנו ולא לעשות את הצעד.

באופן ספציפי, למרות שהניתוח להגדלת חזה הוא הניתוח הפלסטי הנפוץ ביותר בעולם, עדיין יש מאות מיליונים של נשים הסובלות ממראה החזה שלהן והן כנראה לעולם לא יבצעו את הניתוח בעצמן, באופן סטטיסטי ופשוט. על יתרונותיו של הניתוח ניתן להרחיב, ולדון רבות גם על התגברות על החששות הללו, אך את אלה נשאיר למאמר אחר. כאן לעומת זאת, נסקור בהרחבה שיטות להגדלת חזה באופן ביתי, בעזרת ביקור חד פעמי במרפאה ללא הליך כירורגי, או ללא התערבות הטיפול באזור החזה בכלל.

טיפולים במרפאה

שיטות להגדלת חזה במרפאה ללא חתכים כירורגיים הפכו בשנים האחרונות לנפוצות מאד, והטכנולוגיות בתחום רק משתפות ומתרחבות עם הזמן. כך בין הטיפולים הנפוצים ביותר להגדלת חזה באופן זמני וללא כל חתך נמנים הטיפולים הזמניים, שבהם פופולריים במיוחד חומרי מילוי כגון מי מלח (מילוי שנשאר באזור החזה ליום אחד בלבד ולכן מתאים במיוחד לאירועים מיוחדים), בוטוקס וג'ל מקרוליין. חשוב להדגיש כי לכל חומר מילוי התכונות הייחודיות לו, בהן משתנה זמן ההתפוגגות שלו בשד ואופן הטיפול בו בתקופה שלאחר התהליך. עם זאת המכנה המשותף לכל חומרי המילוי הוא אופן החדרתם לשד, וזאת על ידי הזרקה עדינה שנעשית כמובן אך ורק במרפאת של רופאים פלסטיקאים מומחים.

גלולות ומאכלים להגדלת חזה

זה עשוי להישמע לא אמיתי במבט ראשון, אך זה אמיתי לגמרי: למי שמעוניינת בהגדלת חזה שאינה גדולה ובאופן טבעי לחלוטין, זו בהחלט השיטה. בשנים האחרונות התגלה כי בליעת תמצית מצמח תאילנדי בשם Pueraria Mirifica מגדילה, באופן זמני כמובן את השדיים, וזאת ללא כל התערבות נוספת או טיפול אחר באזור החזה, או בכלל. התמצית יכולה להגיע בשלל צורות – כמוסות למציצה, גלולות לבליעה ואפילו מאכלים שונים שבהם מצויה התמצית, אך חשוב לשים לב לתופעות הלוואי העשויות להיווצר כתוצאה מנטילתם. כמו כן, אם בחרתן להשתמש במוצרים המופקים מהצמח ואתן שמות לב להתעוררותה של תופעת לוואי אחרת יש להיוועץ ברופא כמה שיותר מהר.

כאן המקום גם להעיר לגבי נשים רבות שתוהה על הורמונים להגדלת חזה, כי אין כיום מוצר הורמונלי הניתן לנטילה כדי לעודד גדילה של החזה ותו לא. עם זאת, בעולם הרפואה ובציבור בכלל מקובל מאד ליטול גלולות הורמונליות בראשן כידוע הגלולות למניעת הריון, העשויות להוביל לגדילת החזה בקרב הנשים הנוטלות אותן. אך חשוב להעיר כי הגלולות אינן ניתנות אף פעם כדי לעודד זאת, מה גם שאין כל אפשרות לדעת האם זו אכן תהיה ההשפעה שלהן  על הגוף (שכן ההורמונים משפיעים באופן שונה על גופה של כל אישה ואישה). מעבר לכך, ישנן עוד שלל תופעות לוואי שליליות ואף מסוכנות במקרים מסוימים, העשויות להיגרם כתוצאה מנטילת הורמונים, ולכן מאד לא מומלץ ליטול אותם ללא סיבה רפואית אמיתית.

כמוסות טבעיות אחרות

אם להמשיך את הנאמר למעלה באופן ישיר, אמנם אין אפשרות ליטול הורמונים בצורה ישירה כדי להגדיל את החזה (או לכל צורך אסתטי אחר), אך בהחלט יש שיטות להגדלת חזה באופן טבעי – על ידי נטילת כמוסות ותוספים טבעיים המגבירים במינונים מבוקרים את רמות האסטרוגן והפרוגסטרון בגוף. בין הצמחים הנפוצים לכך נמנים כרוב, שיח אברהם, קוהוש שחור ועוד ועוד, ובמקרה זה מומלץ כמובן לרכוש מוצרים מחברות מוכרות ואמינות בלבד.

באופן דומה, בכל הנוגע לקרמים, לכמוסות ולמוצרים משלימים אחרים המוצעים למכירה באינטרנט, חשוב לבדוק היטב את תמהיל החומרים שבהם, את מקורם ואת מידת ההשפעה שלהם כפי שנראה על לקוחות קודמות או ניסויים אמיתיים – ואם החברה אינה מוכרת, אין חוות דעת באתר או שאין מידע רב מדי על המוצרים בכלל, מומלץ להתרחק ולא לרכוש. במקרה הטוב יהיה מדובר בבזבוז כסף לחינם, ובמקרה הרע בנזק פיזי של ממש.

חזיית ואקום

פתרון זמני נוסף וטבעי לחלוטין להגדלת חזה הוא חזיית ואקום, אותה אמנם קשה למצוא בארץ אך היא בהחלט נחשבת ליעילה: בסיס השיטה מושתת למעשה על כך שמוצמדת משאבת ואקום לבית החזה (אם בחזייה ניידת המולבשת עליו בשגרת היומיום לתקופה מסוימת, ואם באופן נקודתי בביקור במרפאה) ובה למעשה נמתח כל האזור על ליצירתם של כלי דם חדשים. בכך מוגדלים השדיים באופן טבעי ואסתטי – אך יש לזכור כי זהו כאמור פתרון זמני, התקף למספר שבועות או חודשים בלבד. אם השיטה מתאימה לכם וברצונכן לשמור על אותן תוצאות לאורך זמן, ניתן לחזור על הפעולה שוב.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד