שעוני נשים

Depositphotos_384781254_S (1)

שוק שעוני היוקרה צומח עם הקצבים המהירים בהיסטוריה.

לפי פדרציית השעונים השוויצרית, שוק שעוני היוקרה העולמי צמח ב-6% ב-2017 והגיע ל-35.7 מיליארד דולר. תעשיית השעונים העולמית צפויה לצמוח השנה ב-4% נוספים ולהגיע ל-36.5 מיליארד דולר ב-2018.

שעון יוקרתי הוא אביזר אישי בעל מחיר גבוה וערך גבוהה. הוא מיועד בדרך כלל לגברים ולנשים ולעיתים נלבש כקישוט.

ככל שהשעון הפך נפוץ יותר במאה ה-19, יצרני שעוני יוקרה החלו לעצב שעונים במיוחד לנשים. כיום, הם נחשבים לאביזר אופנה עם עיצובים וסגנונות רבים ושונים.

שעוני נשים עברו שינויים רבים במהלך השנים. השינוי המשמעותי ביותר היה כשנשים התחילו ללבוש אותם בשביל אופנה ולא רק בשביל להגיד זמן.

האבולוציה של שעוני נשים הייתה תהליך ארוך ומשתנה ללא הרף. בעבר, אביזרים אלו היו עונדים כסמל סטטוס, שכן הם נתפסו כדרך למדוד עושר ומיקום בחברה. אבל עם התפתחות הטכנולוגיה, האביזרים הללו עוצבו מחדש כדי להיות אופנתיים יותר לבישים ביד אחת כל אחד.

שעונים נתפסים באופן מסורתי כאביזר לגבר, אבל עכשיו נשים עונדות שעונים ומחליטות להפוך את הטרנד הזה לטווח ארוך.

ככל ששוק השעונים גדל עבור שני המינים, התחרות נעשית עזה והמותגים מנסים להתבלט עם המוצרים שלהם.

חלק מהצרכנים יכולים להתקשות בקבלת החלטות בגלל המספר המכריע של האפשרויות הקיימות בשוק. לעתים קרובות, הם פשוט קונים כל מה שיש במבצע או כל מה שחבריהם ממליצים עליהם. במקרים רבים, קונים אלה מתחרטים על הרכישות שלהם מאוחר יותר כי הם נדנו ממשהו שהיה שווה כל אגורה אילו רק היו עושים מחקר נוסף לפני כן.

זה לא סוד ששוק השעונים נשלט במידה רבה על ידי גברים. למרות שיש לכך סיבות רבות, כולל העדפתן לשעונים נוצצים, מותגים לא מוכרים ושעוני ספורט המשווקים לגברים, נשים מדביקות את הפער בשוק השעונים.

שעונים תמיד היו אביזר די גברי. אבל, בתקופה האחרונה, נשים הצליחו להשתלט על השוק ולהפוך את השעון לתכשיט יקר ונחשק עבור נשים.

בשנים האחרונות, שעוני נשים צצו בכל מקום, ממשפיעי מדיה חברתית ועד לסלבריטאים. זה הוביל לעלייה עצומה בפופולריות של שעונים מוכווני נשים ברחבי העולם.

שעונים ידועים כבעלי סגנון נצחי והטרנד הזה אינו שונה. אז קדימה וקבלו שעון אישי משלכם כי הוא בהחלט יהיה תוספת ראויה לאוסף שלכם!

נשים תמיד היו נלהבות משעונים. שעונים נלבשים לא רק לאופנה אלא גם בגלל הפרקטיות שלה.

מחקר שנערך לאחרונה על ידי הנציבות האירופית מצא כי מכירות שעוני נשים היו בעלי צמיחה משמעותית בשנים האחרונות.

שוק שעוני הנשים ממשיך לגדול, ולכן אין זה פלא שיש יותר ויותר חברות שמחפשות ליצור עיצובים משלהן – או לעבוד עם מעצבים קיימים על העיצובים שלהן לשעוני נשים.

שעונים היו אביזר פופולרי עבור נשים במשך מאות שנים

בשנים האחרונות שעונים שימשו כהצהרה אופנתית וסמל סטטוס. בעידן המודרני, עלייתם של השעונים החכמים העבירה את המיקוד שלהם מלהיות רק אביזר להיות כלי שאנשים יכולים להשתמש בו כדי לנטר את מטרות הבריאות והכושר שלהם.

ישנם סוגים רבים ושונים של שעונים הזמינים בשוק כיום במגוון רב של חנויות כמו למשל רולקס ישראל. בין אם זו הרכישה הראשונה שלך ובין אם אתה מחפש משהו חדש, זה יכול להיות מאוד קשה למצוא את המתאים לך.

עם הגידול בטכנולוגיה, שעון היום הוא יותר משעון. עם זמינות השעונים החכמים, אישה יכולה כעת להגדיר את השעון שלה בהתאם ליעדים, לחבר אותו לאפליקציות אחרות בטלפון שלה ולקבל התראות.

עלייתם של השעונים החכמים גרמה לזינוק בפופולריות של שעוני נשים. שעונים חכמים מספקים כעת ניטור בריאות כמו גם זיהוי זמן, שאינו מוגבל עוד לתפקוד המסורתי של שמירת זמן. כעת ניתן לענוד שעוני נשים גם למטרות אופנה.

שעוני נשים הם טרנד כבר זמן רב. חברות שונות ייצרו עיצובים וסגנונות ייחודיים, מה שעזר ליצור שוק למוצר זה.

עם עליית הטכנולוגיה, שעוני נשים התפתחו כדי להתאים לצרכים של האישה המודרנית. החשוב שבהם הוא היכולת לעקוב אחר רמות הכושר שלהם ולתעד נתונים בזמן אמת.

מותגי שעוני נשים תלויים בצרכנים שלהם לקבלת משוב בעת עיצוב מוצרים חדשים. הם בדרך כלל מתקשים לגלות מה הצרכנים שלהם רוצים כי הם תקועים בפיתוח מוצרים חדשים שנראה שהצרכנים לא רוצים. כיום, אנשים מעוניינים לנסות טכנולוגיות חדשות המאפשרות להם לעקוב בקלות אחר היבטים שונים של חייהם כמו דפוסי שינה ושגרת פעילות גופנית.

העתיד של שעוני נשים נראה מזהיר מבחינת חדשנות

שעוני נשים הם חלק משמעותי בתעשיית האופנה. הם משמשים בכל ההזדמנויות השונות – עבודה, התרועעות חברתית או מרגיעה. הם אמנם מגיעים בצורות וגדלים שונים, אבל הם חולקים תכונה אחת משותפת – הם תמיד נשיים ויפים.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
גלילה לראש העמוד