5 טיפים לשמירה על שיער רענן וחיוני בקיץ

קוסמטיקנה-1

שיער רענן וחיוני 

שיער הוא נושא חשוב עבור כל אישה ולכן היא מבצעת פעולות רבות כדי לטפח אותו לאורך כל השנה. בחום הקיץ קיימת חשיבות רבה הרבה יותר לטיפוח השיער לאור החום הרב וההגעה התכופה לים ולבריכת השחייה. בהתאם לסוג השיער כל אישה יודעת אילו תכשירים הם הטובים ביותר עבורה כדי לשמור על שיער רענן וחיוני לאורך כל היום. לכן היא מקפידה לרכוש מראש את כל התכשירים הקבועים עבור השיער, שיהיו לה בבית.

בקיץ ההמלצה היא לחפוף את השיער בכל יום באמצעות שמפו איכותי ולאחר מכן חשוב למרוח גם מסיכה לשיער אשר מגנה עליו ומוסיף לו חיוניות רבה. בנוסף לכך כדאי גם למרוח את התכולה של אמפולה ייחודית אשר משקמת ומטפחת את השיער בעלת אפקטיביות רבה ולאורך זמן. החדרת הלחות של האמפולה לשיער, שומרת על מראה שיער בריא.

שיער רענן וחיוני גם לאחר השחייה בבריכת השחייה ובים

השחייה בבריכת השחייה ובים יוצרת מגע במשך שעות עם המים המלוחים של הים ועם חומרי החיטוי בבריכת השחייה, כלור או מלח. השמש היוקדת מוסיפה גם היא את ההשפעה המזיקה שלה ולכן יש לפעול באמצעות תכשירים ייעודיים להקלה ולשיפור מצבו של השיער וכדי שיהיה שיער רענן וחיוני. 

ההמלצה הראשונית היא לשטוף היטב את השיער במים רגילים מיד לאחר היציאה מבריכת השחייה או מהים ולסרק אותו כשהוא לח. המטרה היא לנטרל את כל חומרי החיטוי והמלח או את מרביתם. לאחר מכן חופפים באופן מאסיבי את השיער באמצעות כל התכשירים הרגילים כמו שמפו ומסיכת שיער. 

מוסיפים לכך גם סרום וזאת לאור העובדה שקרני השמש נגעו בשיער לאורך כל השעות האחרונות. הסרום מסייע גם למניעת קצוות שיער שרופים כיוון שיש בו כמות גבוהה של חומר אשר מבריק את השיער לאור הכמות הגדולה של הוויטמינים שקיימת בו. הסרום מתאים לכל סוגי השיער כולל לשיער צבוע.

טיפול ייחודי בשיער יבש 

שיער יבש הופך ליבש עוד יותר בעונה החמה ולכן מומלץ להגן עליו על ידי שימוש בלחות, אשר מטרתה לשקם ולהזין את השיער. מצב זה קורה בכל קיץ וכך הנשים מורגלות לסבב הקבוע של טיפוח השיער כדי ליצור שיער רענן וחיוני.

טיפול במספרה 

המורכבות של טיפוח השיער בקיץ, מוביל נשים רבות למספרות כדי שאנשי המקצוע שהאישה סומכת עליהם, יטפלו בשיער אחת לתקופה. ברוב המספרות קיימים תכשירים מצוינים אשר פועלים על השיער ולכן הם מבצעים שלב אחרי שלב כדי להקל על הנשים.

אחרי הביקור במספרה השיער נראה נפלא, הוא רך ונעים למגע. כשהשיער מסודר האישה בבת אחת מאושרת, כיוון שלשיער יש תפקיד חשוב בנראות הכללית ובתחושה האישית. זו הסיבה שבקיץ הביקורים במספרה הופכים לתכופים הרבה יותר.

גלילה לראש העמוד